Zobacz nowy teledysk Pitbulla i Enrique Iglesiasa – Messin’ Arround!
Foto:mat. prasowe

Zobacz nowy teledysk Pitbulla i Enrique Iglesiasa – Messin’ Arround!

Pitbull i Enrique Iglesias prezentują oficjalny teledysk do swojego najnowszego hitu Messin’ Arround !
Piękne kobiety, świetna zabawa i zdjęcia Polaroid w tle … zobacz teledysk na VEVO!

Messing Around - Single Art small

„Messin’ Around” to najnowszy wspólny projekt Pitbulla i Enrique. Ich wcześniejsze kolaboracje zaowocowały takimi hitami jak „Let Me Be Your Lover”, „I Like It” czy „I’m a Freak”. Ostatnie dwa lata panowie spędzili razem występując w ramach wyprzedanej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych.

„Messing Arround” zapowiada kolejną, dziesiątą w karierze płytę studyjną Pitbulla zatytułowaną „Climate Change”, której premiera już w lipcu!

Armando Christian Perez, znany na całym świecie jako Pitbull, to z pewnością jedna z największych międzynarodowych gwiazd. Na całym świecie sprzedał ponad 6 milionów płyt oraz 70 milionów singli, zdobywając #1 list przebojów w ponad 15 krajach, a teledyski mają łącznie zdumiewającą liczbę wyświetleń – 9 miliardów!

Posłuchaj / pobierz „Messin’ Around” TUTAJ!

***

Więcej informacji o Pitbullu na: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram

Więcej informacji o Enrique Iglesiasie na : Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram

Źródło: materiały prasowe

 

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: