Bamber debiutuje z raperską EPką

Tobiasz Majak – namacalny przykład efektów wiecznej bitwy między tym co dyktuje serce a tym co podpowiada mózg. Aktywny członek Teatru Improwizacji „Tadam” z którym realizował wiele spektakli imrpowizowanych granych na żywo jak i zdalnie. W wolnym czasie perkusista w amatorskim zespole muzycznym „The Doomers”. Jednocześnie członek zarządu fundacji „Teatr na głowie” zajmującą się pomaganiem w realizacji przeróżnych działań artystycznych – od wydawania tomików wierszy, po prawne reprezentowanie teatru. W tym samym czasie pracownik biurowy zajmujący się automatyzacją procesów zatrudniony w jednej z dużych korporacji. Do swojego szerokiego portfolio działań dodał ostatnio tworzenie muzyki efektem czego jest utworzenie płyty „Wideoteka Skończonego Człowieka” we współpracy z Mateuszem „Edmanem” Głowackim. Wiecznie głodny sukcesów i nowych wrażeń, kochający pęd i działanie, fan odkrywania świata. Muzyka jest dla niego narzędziem do przekazywania emocji, a rap stanowi dla niego jeden z najbardziej plastycznych gatunków. W jego twórczości skupia się bardziej na to jak zaskoczyć odbiorcę odbiorem narzędzi bardziej niż jak wstrzelić się w panujące trendy.

EPka swoją premierę w serwisie YouTube miała 16 kwietnia 2021. Niebawem ukaże się w pozostałych serwisach streamingowych typu Spotify.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4979