Ultimate magazine theme for WordPress.

BANG! TŁUSTY BIT, NIE TYLKO DLA FANÓW „FAT & HAPPY”1 min read

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko HEY ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

Tym razem do współpracy został zaproszony Michał „FOX” Król, który  odpowiedzialny jest za mocne elektroniczne brzmienie piosenki „Ja pas!”.
Rozkręćcie głośność a noga sama pójdzie w ruch 😉

Katarzyna Nosowska o swoim nowym singlu:
„Rok 2018, z rożnych względów jest inny niż poprzednie. Hey odpoczywa, postanowiłam więc ten czas przeznaczyć na ruchy niepodległościowe :).
Prezentuję Wam dziś pierwszą piosenkę z płyty, która ukaże się jesienią. Tym razem zmieszam krew z Michałem FOX’em Królem, co oznacza, że słowa wystąpią w duecie z innymi niż dotąd dźwiękami. Starsza pani zaprasza do wyrażenia ekspresji poprzez ruch :)”

Singiel „Ja pas!” zapowiada solowy album Nosowskiej, którego premiera planowana jest na jesień 2018 roku.

Piosenka “Ja pas!” jest dostępna w MP3 i streamingach:
Kayax.lnk.to/NosowskaJaPas