Ultimate magazine theme for WordPress.

Dj Refresh powraca! Nowy singiel “Give Me The Sign”1 min read

“Give Me The Sign” to pierwszy wspólny singiel DJ’a Refresh, Jakob Malibu oraz Charlie H.

Nowy singiel to połączenie najbardziej charakterystycznych cech muzycznych całej trójki.

Taneczny beat i świetne brzmienie za które odpowiada Refresh, bardzo chwytliwa partia gitary stworzona przez Jakoba Malibu oraz energiczny popowy wokal Charliego H.
Piosenka została stworzona w lekkim, wakacyjnym klimacie. Opowiada historię dwójki młodych ludzi, którzy spotkali się przypadkiem w jednej z amsterdamskich kawiarni.
W teledysku, do którego zdjęcia powstawały w Amsterdamie, główną rolę zagrała aktorka i modelka Weronika Sochacz.

Jakob Malibu – postanowił przeprowadzić się na jakiś czas do USA. Dostał staż do studia Darkchild Records, którego właścicielem jest legendarny producent Rodney “Darkchild” Jerkins, znany ze współpracy z takimi gwiazdami jak Michael Jackson czy Beyonce. Tam też, bezpośrednio pod okiem producenta Paula “Hollywood Hot Sauce” Dawsona, Jakob rozwijał umiejętność produkcji oraz pisania muzyki.

Charlie H – to multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor. Swoją przygodę z muzyka rozpoczął od perkusji, pobierając lekcje w szkole muzycznej. Gra na gitarze, harmonijce ustnej i instrumentach klawiszowych. Koncertuje na scenach takich jak Spodek, Dom Muzyki i Tańca, Festiwal Opolski gdzie współpracował min. z zespołem IRA. Po zakończeniu szkoły średniej wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie wziął udział w programie X Factor UK.

Obecnie Dj Refresh pracuje nad swoim debiutanckim albumem.

Premiera odbyła się 22.06.2018 m.in. w telewizji 4FUN.TV i wielu lokalnych rozgłośniach.