Ultimate magazine theme for WordPress.

Dni Ośna Lubuskiego – Kamil Bednarek2 min read

Za nami Dni Ośna Lubuskiego…

W ciepły lipcowy wieczór, nad malowniczym jeziorem w Ośnie Lubuskim odbywały się Dni Miasta. Na scenie wystąpił pełen energii Kamil Bednarek wraz z zespołem. Do amfiteatru nad jeziorem przybyli nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale również fani artysty z całej polski. Od wczesnych godzin porannych przemierzali miasto  zwiedzając je i odpoczywając przed koncertem nad wodą.

Kamil szybko nawiązał świetny kontakt z publicznością, a jego reggae porwało świętujących. Na scenie zabrzmiały m.in. takie hity jak: „Chwile jak te”, „Cisza” i „Dni, których nie znamy”.

Energia jednak to nie wszystko, bo Kamil tzw. „ma czym śpiewać”. Zdolności wokalne trudno dziś ocenić słuchając płyt, czy nagrań telewizyjnych. Na żywo cała prawda wychodzi na jaw. Kamil nie ma się czego wstydzić. Bednarek to naturalny talent, który śpiewa swobodnie, bez wysiłku, cały czas do tego skacząc po scenie. Kto raz zobaczył Bednarka na żywo, ten nie będzie miał wątpliwości skąd się wzięła niesamowita popularność wokalisty i jego Star Guard Muffin.

Bednarek ma w małym palcu wszystkie chwyty, którymi zachwyca słuchaczy na koncertach. Jego publiczność, w znacznej mierze nastolatkowie, entuzjastycznie reagowała na okrzyki typu “ręce w górę” albo “kto wierzy w lepsze jutro, ten podnosi pięść w górę”! Były też klasyczne odezwy typu “okrzyk-odpowiedź”.

Co ciekawe, wielu młodych przybyło na koncert razem z rodzicami. Kamil wie, jak chwycić za serce swoich fanów, potrafi ich oczarować.

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o zespole towarzyszącemu Kamilowi, bowiem zaprezentował się on bardzo przyzwoicie. Chłopcy zagrali wesołe pop-reggae, w którym było czuć zarówno szacunek dla rootsowych rytmów, jak i wpływy dancehallu.

Występ należy zdecydowanie zaliczyć do udanych- artysta bisował dwa razy ! Niezapomniane wrażenia !