[Relacja] Dni Świdnicy 2016

Dni Świdnicy już za nami. Tegoroczne Święto Miasta trwało 3 dni i było pełne atrakcji. W piątek i sobotę impreza była podzielona na dwie części: od rana do godziny 18 atrakcje czekały na świdnickim Rynku a wieczorem impreza przenosiła się na stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbywała się część koncertowa. Tu zlokalizowane było również wesołe miasteczko.

Koncertowo Dni Świdnicy były bardzo zróżnicowane, każdy znalazł tu coś dla siebie. Pierwszego dnia wystąpił zespół Video, drugiego Coma, NPWM oraz lokalny Sonny Blues Band. Trzeci dzień należał do Dawida Kwiatkowskiego, którego koncert poprzedziły występy Ekstra Mocnych oraz Jagody.

Organizacyjnie impreza na bardzo wysokim poziomie, wszystko dopięte na ostatni guzik.

Najlepszy Przekaz W Mieście porwał publiczność swoim flow i energią. Finaliści MBTM, dali naprawdę świetny występ i rozgrzali publiczność.

Zdjęcia tutaj

Gwiazdą drugiego dnia święta Świdnicy była Coma. Ten występ ściągnął liczną rzeszę fanów mocnych rockowych brzmień. Jak na Comę przystało była moc, był ogień i więcej mówić nie trzeba. To był po prostu znakomity występ.

Zdjęcia tutaj

Obchody tegorocznych Dni Świdnicy zakończył występ idola nastolatek Dawida Kwiatkowskiego. Artysta dosłownie przyleciał na świdnicką scenę, ponieważ tego wieczoru grał drugi koncert w oddalonej o ok. 500km Kobylnicy k/Słupska.

Nie miałam wcześniej okazji obejrzeć występu Dawida na żywo i muszę przyznać, że byłam miło zaskoczona profesjonalizmem i charyzmą tego młodego artysty.

Dawid ma świetny kontakt z publicznością. Fanki skandowały jego imię długo przed tym jak pojawił się na scenie, a gdy tylko go zobaczyły zaczęły się piski. Od pierwszych dźwięków z publiczności słychać było śpiew, który nie milknął aż do końca koncertu. Takiej publiczności można tylko pozazdrościć.

Zdjęcia tutaj

ZDJĘCIA:

Rynek

Sonny Blues Band

Najlepszy Przekaz W Mieście (NPWM)

COMA

Ekstra Mocni

Dawid Kwiatkowski

Leave A Reply

Your email address will not be published.