Ultimate magazine theme for WordPress.

Dni Świdnicy 20181 min read

0
Pragniemy zaprosić Was na tegoroczne obchody  Dni Świdnicy , które zostały zaplanowane od 8 do 10 czerwca.

Już w piątek  3 dniowe święto miasta  zainauguruje barwna „Gryfiada”, która przemaszeruje ulicami .

Na zakończenie pierwszego dnia  na Świdnickim rynku  wystąpi zespół Skaldowie na czele z  braćmi Andrzejem i Jackiem Zielińskimi. Zespół wylansował takie przeboje jak – Wszystko mi mówi że mnie ktoś pokochał, Z całego serca życze ci ,Wierniejsza od marzenia.Warto wspomnieć,że zespół obchodzi Jubileusz 50 lecia pracy artystycznej.

W sobote  natomiast  występy artystów  przeniosą  się na Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Ten dzień zapowiada się ciekawie  ze sceny  powędruje dawka pozytywnej energi.Podczas tego dnia  na scenie  zaprezentują  takie gwiazdy  jak Paweł Stasiak z zespołem Papa D,którzy wylansowali takie przeboje jak Monaliza , Nietykalni ,Naj Story.

Po koncercie zespołu Papa D na scenie zaprezentuje się  Ania Rusowicz ,która jest charyzmatyczną wokalistką big bitową i rockową  Warto także  wspomnieć ,że  Ania jest córka legendarnej wokalistki  big bitowej  Ady Rusowicz która występowała z  zespołem Niebiesko Czarni.

Po koncercie Ani Rusowicz na scenie zaprezentuje się  Andrzej Piasek Piaseczny,który w tym  roku obchodzi  Jubileusz 25 lecia pracy artystycznej. Podczas koncertu uslyszymy największe przeboje takie jak:Imie Deszczu,Niecierpliwi ,Chodź Przytul Przebacz,Śniadanie do łózka.

Z kolei ostatni dzień  sceną zawładną rytmy Disco-Polo.Fani tej muzyki będą mieli okazje usłyszeć  koncerty zespółów Łobuzy oraz Mejk

Więcej szczegółów znajdziecie poniżej 

Polecam Adam Gabriel Andrusiuk