Ultimate magazine theme for WordPress.

Na dzień nauczyciela. Zespół Albo i nie1 min read

0

Grali koncert dla harleyowców, występowali w planetarium i w Filharmonii Śląskiej. Trudno określić rodzaj muzyki jaką grają, chyba najlepiej oddaje to słowo „alboiniowe  brzmienie”. Różnią ich nie tylko sznurówki… w zasadzie różni ich wszystko. Albo i nie.

Panie i Panowie, jeśli ich nie znacie to koniecznie poznajcie Zespół „Albo i nie”: Bartosz Zdechlikiewicz, Marcin Solik, Michał Rostański, Wojciech Zakowicz. Razem tworzą pozytywną mieszankę wybuchową i choć na koncertach nie skaczą po scenie widownia daje się porwać brzmieniu, które po prostu niesie ogromną Radość! Nawet rockersi słuchający ich muzyki zwracają uwagę  na oryginalność i przytup. Radość, radość, radość – słyszeliście kiedyś coś podobnego?! ­– rzuca żwawo klaskając jeden z nich ubrany w wytartą ramoneskę.

Zapewne ten brak możliwości zaszufladkowania pomógł Zespołowi „Albo i nie” w zdobyciu wielu wyróżnień i nagród. Kto by pomyślał, że pierwotnie mieli po prostu grać w knajpach, a dziś na swoim koncie mają trzy płyty. Debiutancki album „TAK” oburzył wielu w środowisku. Zespół drugą płytą „14 spojrzeń” udowodnił, że wszelkie próby klasyfikowania ich są daremne. W tym roku mają coś wyjątkowego – brzmienia na wyjątkowy czas, właśnie kończą pracę nad najnowszą płytą, która znów nie spodoba się lubiącym sztywne schematy i poruszanie się we ściśle ustalonym kanonach. Warto obserwować!
Strona Zespołu: http://alboinie.pl/

Kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UCPngDIklFo_9vOTPJ9G1BVA

Facebook: https://web.facebook.com/AlboINie/