Ultimate magazine theme for WordPress.

FILIP LATO „Halo Ziemia“ premiera singla 13.04.20181 min read

0
Cała Polska poznała go i pokochała za sprawą hitu „100”, który wyśpiewał wspólnie z chórem Sound’n’Grace.

Piosenka podbiła serca Polaków i znalazła się na 3 miejscu wśród najczęściej granych piosenek w 2017 roku.

Filipa wiele osób może pamiętać również jako Finalistę The Voice of Poland, czy jedną z gwiazd show Twoja Twarz Brzmi Znajomo obecnie emitowanego na antenie TV Polsat.

Niewątpliwie Filip to jeden z najzdolniejszych artystów młodego pokolenia, który swoim talentem wielokrotnie zachwycał już w muzycznych show, a teraz przyszedł czas na karierę solową.
Bowiem, Filip ma jeszcze wiele w zanadrzu i nie pokazał do końca swoich możliwości… Ciekawostką jest również fakt, że poza hollywoodzkim wyglądem i uśmiechem ma tez amerykańskie obywatelstwo…

„Halo Ziemia” to pierwszy singiel zwiastujący płytę Filipa Lato, której premiera przewidziana jest na wrzesień 2018 roku nakładem wytwórni Gorgo Music.

Piosenka zachęca nas by nigdy nie przestawać marzyć, wszyscy czasem mamy dosyć szarej rzeczywistości, codzienności, obowiązków. Kiedy od tego zgiełku uciekamy do świata marzeń…inni próbują, nie wiedzieć czemu, ściągnąć nas na ziemię. Warto mieć w sobie dziecko i pielęgnować je w sobie, nie dać się przyziemnym problemom. Warto uruchomić wyobraźnię, tylko wtedy życie ma sens i staje się piękniejsze! 🙂

Teledysk można obejrzeć tutaj: