FORUM UJOTUM gościło Martynę Wojciechowską, a już 11 marca spotkanie z Kubą Wojewódzkim – WYGRAJ BILET!

FORUM UJOTUM to cykl spotkań z ludźmi mediów, który jest organizowany przez UJOT FM – studenckie radio Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań oraz prowadzenia dialogów ze znanymi dziennikarzami. Spotkania są transmitowane na antenie radia, jak również na oficjalnej stronie UJOT FM na Facebooku.

Największym wydarzeniem tego cyklu było spotkanie z Martyną Wojciechowską. Wejściówki rozeszły się w zaledwie kilka minut. Podróżniczka opowiadała o początkach i rozwoju swojej dziennikarskiej kariery. Odpowiadała także na pytania dotyczące wypraw i motoryzacji. Najczęściej podejmowanym tematem przez publiczność, byli bohaterowie oraz kulisy realizacji programu „Kobieta na krańcu świata”. Życie i osiągnięcia Martyny są potwierdzeniem słów, że „niemożliwe nie istnieje”. Jej wiara, odwaga, siła i determinacja rozpala wiele serc i motywuje do „przesuwania własnych horyzontów”. Kluczem do osiągnięcia sukcesu, jak powiedziała, jest zamiana słowa „muszę” na „chcę”.

Kolejne spotkanie cyklu odbędzie się w niedzielę 11 marca. Tym razem Auditorium Maximum odwiedzi Kuba Wojewódzki. Organizatorzy przygotowali pulę biletów do wygrania. Pytania konkursowe zostaną zadane podczas dzisiejszej audycji „Metalurgia” między 20.00 a 22.00 -> www.ujot.fm/player. Odpowiedź należy umieścić pod postem: https://web.facebook.com/events/1603763963032604/permalink/1618125894929744/

Powodzenia!

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.