HEY FAYRANT TOUR – Kraków TAURON Arena

FAYRANT TOUR – to wyjątkowa trasa zespołu HEY. Wyjątkowa, bo podsumowująca 25-lecie istnienia, wyjątkowa, bo…  zapowiadająca przerwę w działalności grupy. Jednak, nie martwcie się drodzy fani, jest nadzieja na reaktywację!  –  Jak mówi sama Katarzyna Nosowska: „Nie twierdzę, że to jest definitywny koniec. Po prostu nie wiemy, ile to potrwa.” Z okazji jubileuszu, zespół wydał album, zawierający największe przeboje z całego okresu działalności. HEY CDN to nowe, zaskakujące aranżacje klasyków, a także klasyki zagrane po staremu.

Kraków otrzymał wyjątkowy prezent od zespołu. Bowiem 6 grudnia, czyli w same Mikołajki, w TAURON Arenie odbył się przedostatni z 7 koncertów trasy Fyrant. Na scenie zagościli: Kafi i Piotr Banach – założyciel HEY, Natalia i Paulina Przybysz oraz O.S.T.R. Zachwycona publiczność wywoływała zespół trzykrotnie na scenę. Oprócz jedynych w swoim rodzaju, urzekających „no dziękujemy bardzo” Nosowskiej, słuchaczy ujęły także słowa pożegnania, które po prostu trzeba usłyszeć -> https://www.youtube.com/watch?v=6TzM1y4P0NQ

Przez 25 lat zespół wydał 18 płyt  i zagrał niezliczoną liczbę koncertów na trzech kontynentach i niemalże w każdym zakątku Polski. Ich twórczość została wielokrotnie doceniona i nagrodzona. HEY to głębia emocji, finezja, niebanalność i perfekcja – legenda polskiej muzyki rockowej. Niewątpliwie zespół zasłużył na porządny odpoczynek, jednak mam nadzieję, że nie potrwa on zbyt długo.

Leave A Reply

Your email address will not be published.