Inauguracja Sezonu Kulturalnego w Świdnicy

Już 4 Października bieżącego roku Świdnicki Ośrodek Kultury ma zaszczyt zaprosić na Inauguracje Sezonu Kulturalnego 2018/2019

W progamie  imprezy odbędzie się wręczenie nagród prezydenta Miasta Świdnicy za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Po części oficjalnej odbędzie się recital Zbigniewa Zamachowskiego aktora teatralnego i filmowego,który zaprezentuje  zgromadzonej publiczności  utwory autorskie, oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców (m.in. Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza), jak również pochodzące z przedstawienia Zamach na MoCarta.

Miejsce koncertu :Sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury

Godzina:18:00

Bilety:przedsprzedaż – 30 zł, w dniu koncertu – 40 zł do nabycia: sekretariat Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43 (pn.-pt. godz. 8.00-16.00)

Galeria Fotografii, Rynek 44, (wt.-pt. 14.00-18.00, sob. 12.00-16.00) oraz na godzinę przed koncertem w miejscu wydarzenia.

Bilety można także zakupić na stronie internetowej Świdnickiego Ośrodka Kultury – https://bilety.sok.com.pl/index.php/repertoire.html?id=67

Adam Gabirel Andrusiuk

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.