Ultimate magazine theme for WordPress.

Kabarety konkursowe – „KopalniaK” w Wałbrzychu2 min read

0

Kabaret Trzecia Strona Medalu

Kolejnym kabaretem biorącym udział w konkursie XIX Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej „KopalniaK” jest Kabaret Trzecia Strona Medalu.

Znamy już ich z wcześniejszych edycji KopalniaKa – dwukrotnie brali w nim udział. Z sukcesami: w 2015 roku wyjechali z Wałbrzycha z Nagrodą Publiczności i Nagrodą Organizatora.

Kabaret Trzecia Strona Medalu mówi o swoim nowym występie: „Program „Okno na świat” to, wynikająca z wnikliwej obserwacji, analiza współczesnego człowieka oraz jego kolejnego kroku w ewolucji. Nazwaliśmy go Homo Conektus, czyli człowiek podłączony! Podłączony bezprzewodowo do wszelkiego rodzaju otaczających go ekranów! Po obejrzeniu wnioski nasuwają się same, czy jeszcze jestem Homo Sapiens, czy może już Homo Conektus!”. Hmm, trzeba to zobaczyć, aby zrozumieć…

Skład kabaretu:

Marek Gajewski

Wojciech Smyk

Łukasz Adamus

Marcin Lis

Damian Filowicz

Krystian Łupieniak

Kabaret TSM „zmierzy” się o trofea KopalniaKa z Czołówką Piekła, Kabaretem I Tyle, Pauliną Potocką, Magdą Kubicką oraz z Mieszkiem Minkiewiczem.

Gościem piątkowego wieczoru będzie Grzegorz Halama, natomiast w sobotę wystąpi również Piotr Bałtroczyk.

Zapraszamy 20 października, godz. 18, w WOK na terenie Starej Kopalni. Bilety na oba dni KopalniaKa (20, 21.X) dostępne na eBilet.pl oraz w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury.

Mieszko Minkiewicz

Stand-up będzie również na XIX Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej „KopalniaK”. O tytuł najlepszego w tej dziedzinie będzie „walczył” Mieszko Minkiewicz z Białegostoku.

Przedstawia siebie następująco:

Mieszko szwęda się koło sceny już od 10 lat. Bardzo śmieszny. Podobno przy jego porodzie trzy osoby zmarły ze śmiechu. Na scenie trochę nerdzi. Mówi jak to o siebie nie dba, ile leveli wczoraj nabił i że pizza to najlepsze jedzenie, bo samo przyjeżdża. Poza tym lubi piwo. Od zawsze. Jak dorośnie, chce być piwem. A rośnie cały czas.

Na scenie od 2007 roku, od 2015 występuje też solo. Członek kabaretu Inaczej i grupy improwizacyjnej ŻBIK. Zdobywca ponad 50 nagród na festiwalach w całej Polsce. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central.

Wraz z innymi kabaretami konkursowymi wystąpi 20 października, od. godz. 18 w Sali Łańcuszkowej na terenie Starej Kopalni. Zapraszamy!