Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Koncert Roksany Węgiel w warszawskim centrum rozrywki Hulakula już we wrześniu

8. września br. (niedziela) na scenie warszawskiego centrum rozrywki Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82B wystąpi zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 oraz pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Roksana Węgiel, bo o niej mowa, zaprezentuje swój debiutancki album, na którym znalazły się m.in. hity „Anyone I Want To Be” oraz „Lay Low”. Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży.

Roksana Węgiel to nastoletnia polska piosenkarka, która ma na swoim koncie wielkie sukcesy. Jest zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”, a także Eurowizji Junior 2018, podczas której reprezentowała Polskę utworem „Anyone I Want To Be”. Jej debiutancki singiel „Żyj” w serwisie YouTube wyświetlono blisko 13 milionów razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody Polskiego Przemysłu Fonograficznego Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

12 kwietnia 2019 roku ukazał się singiel „Lay Low”, który trafił również na zagraniczne rynki, a teledysk w ciągu miesiąca przekroczył 6 milionów wyświetleń.  Debiutancki album Roksany Węgiel ukazał się 7 czerwca 2019 roku. Znalazło się na nim 13 utworów, a wśród nich takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Dobrze jest, jak jest”, „Żyj”, czy „Obiecuję”, których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 80 milionów wyświetleń.

8. września br. (niedziela) Roksana wystąpi na scenie warszawskiego centrum rozrywki Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82B. Wstęp na koncert jest nielimitowany wiekowo, dlatego jego to niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów, aby zobaczyć i usłyszeć Roksanę na żywo.

Bilety:
– normalny: 30 zł | https://rezerwacje.hulakula.com.pl/bilety/110
– familijny (2 dzieci do 12 r.ż. + 1 opiekun): 70 zł | https://rezerwacje.hulakula.com.pl/bilety/111

Szczegółowe informacje:
Data: 8. września 2019
Drzwi: 17:30
Koncert: 19:00

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: