Ultimate magazine theme for WordPress.

„Kot bez ogona” Kolejny singiel promujący wydawnictwo „ENT” zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz2 min read

Premiera: 12 czerwca

Zespół Varius Manx wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają do posłuchania kolejnego singla będącego kontynuacją promocji wydanej w kwietniu płyty “Ent”.

“Kot bez ogona” to mądra i niezwykle urokliwa opowieść o emocjach i budowaniu relacji – także tych trudnych. Tekst utworu jest doskonałą referencją dla całego albumu i raz jeszcze potwierdza dobrze znany fakt – Kasia Stankiewicz pisze z takim samym kunsztem, z jakim swe pisarskie efekty wyśpiewuje. W oczach samej Kasi “Kot…” to przepis na uśmiech:

“Kot bez ogona” to piosenka rzec można żartobliwa. Ale czym byłoby życie bez uśmiechu! Słuchajcie “Kota” i uśmiechajcie najwięcej jak się da!”

Link do oficjalnego pliku audio: https://www.youtube.com/watch?v=dcw8FSgSu_4&feature=youtu.be

Muzycznie “Kot bez ogona” jest bardziej dynamiczną kontynuacją tego do czego przyzwyczaił fanów zespół Varius Manx. W tytule utworu kryje się zabawna ciekawostka, o której zapewne nie wszyscy fani zespołu wiedzą! Najpełniej jednak mówi o piosence sam Robert Janson: Wśród subtelnych i romantycznych utworów ,,Kot bez ogona” wyróżnia się na płycie dynamicznością i ogromnym ładunkiem pozytywnej energii. Tak myślę. Tworząc go miałem intencje przekazania ludziom dobrej energii i myśli na lato i nie tylko. Bardzo lubię tekst, który Kasia stworzyła do tego utworu i w ten sposób powstała piosenka, która mam nadzieję będzie z przyjemnością słuchana przez odbiorców. Tym bardziej że “Varius Manx” to “Kot bez ogona” !!! 🙂

Do prezentowanego utworu powstaje właśnie lekki i zabawny teledysk w którym udział wezmą fani zespołu. Zachęcamy do czekania – z pewnością będzie warto, ponieważ “Kot…” to idealny pretekst by zacząć wakacje nieco wcześniej!

 

Link do zakupu płyty na CD: https://kulturalnysklep.pl/muzyka/ent-manx