Ultimate magazine theme for WordPress.

L.U.C. FEAT. KAROLINA CZARNECKA, LABORATORIUM PIEŚNI – TELEDYSK DO UTWORU „FRUŃ”!1 min read

Trzeci singiel z muzyczno-filmowej płyty Łukasza „L.U.C.-a” Rostkowskiego „GOOD L.U.C.K” to niezwykła kooperacja artystów z pogranicza folku, world music, samplingu, chill-hopu i elektroniki.

Artysta stworzył muzykę z młodym producentem ES.CE a następnie zaprosił do współpracy niezwykły ludowy kolektyw Laboratorium Pieśni, który staje się coraz bardziej popularny także poza granicami Polski. Utwór dopełnia swoim mocnym głosem Karolina Czarnecka, która także nawiązywała często do folkowych i etnicznych klimatów. Z Karoliną Czarnecką L.U.C. nagrał kilka lat temu utwór „Demakijaż”, który odkrywał zupełnie nową twarz artystki znanej z piosenki „Hera Koka Hasz”.

LINK DO TELEDYSKU „Fruń”: https://www.youtube.com/watch?v=mEcePRasi4Q

Muzyka: L.U.C., Es.ce, Laboratorium Pieśni, Karolina Czarnecka
Scenariusz i reżyseria – L.U.C.
Produkcja: L.U.C. & AeroLab
Zdjęcia: Paweł Wyszomirski
Ujęcia lotnicze, montaż: Dominik Werner

W teledysku L.U.C. jako wieloletni miłośnik jednośladów i natury opowiada o wzlotach, upadkach i przewrotności życia przez pryzmat swoich pasji oraz fascynacji freeride’em i nowymi technologiami. W filmie zobaczyć można m.in. przyrównane, do niektórych chwil naszego życia poruszające pejzaże zdewastowanych wichurą Borów Tucholskich i Kaszub. Artysta przypomina jednocześnie, że choć minął rok nadal można wesprzeć mieszkańców tego regionu w usuwaniu skutków nawałnicy. Lokalna społeczność przygotowuje się do odtworzenia ekosystemu. 11 sierpnia w Rytlu planowany jest piknik oraz masowe nasadzenia nowego lasu.

Link do zakupu płyty na CD: https://kulturalnysklep.pl/muzyka/good-l-u-c-k-luc