Ultimate magazine theme for WordPress.

LemON – Full Moon – dziś premiera teledysku!2 min read

0

LemON  „Full Moon”  jeden dzień z trasy!

Jeden dzień z życia.

Wskakuj z nimi do busa!

 

“Pamiętam jeden z moich pierwszych poważniejszych wypadków samochodowych. Strasznie lało, nie jechaliśmy szybko. Nagle zobaczyliśmy przed sobą ciężarówkę, która gwałtownie skręciła w lewo, trzeba było działać szybko. Siedziałem za kierowcą, a on postanowił przycisnąć hamulce z całych sił, niestety  nie odbiły, zostały wciśnięte maksymalnie. Po mokrej nawierzchni po prostu sunęliśmy bezwładnie, nie można było nic zrobić.

Wtedy po raz pierwszy poczułem i doświadczyłem tego czegoś o czym się mówi, że świat nagle zwalnia, miałem wrażenie, że mogę wyjść z samochodu obejść go dwa razy i wejść z powrotem. Wbiliśmy się pod belkę z tyłu naczepy TIR-a. Na szczęście nic nam się nie stało. Pamiętając to zdarzenie, postanowiłam opisać i zapisać to po części w utworze ,,Full Moon”, w odniesieniu do sytuacji, które spotykają wielu z nas.

Bo co jeśli jest tak, że wszyscy umieramy w tej chwili, a czas tak zwolnił że obecnie przeżywamy ten moment, w którym całe życie przelatuje nam przed oczami?” – Igor Herbut

 

Utwór „Full Moon” pochodzi z albumu „Tu”! Teledysk został zarejestrowany podczas festiwalu Przystanek Woodstock 2017r. Serdecznie dziękujemy WOŚP i Jurkowi Owsiakowi za możliwość realizacji tego materiału!

 

LemON – Full Moon (Official Music Video) 

 

Foto: Zuza Krajewska

 

Pobierz lub posłuchaj: https://wmg.lnk.to/LemONTu
Facebook: https://www.facebook.com/band.lemon/
Zamów płytę z autografami: https://sklep.lem-on.pl
Empik: http://www.empik.com/tu-lemon,p1139169266,muzyka-p

 

Muzyka: Igor Herbut, Piotrek “Rubens” Rubik
Tekst: Igor Herbut

Produkcja: LemON

Mix kreatywny/mastering: Marcin Gajko

 

 

Koncept: LemON, Beata Wrona, Jarek Tokarski
Reżyseria Jarek Tokarski

Scenariusz: Beata Wrona, Magda Mendakiewicz
Reżyseria obrazu: Jarek Tokarski

Kamery: Jarek Tokarski, Filip Kożusznik

Montaż i kolor korekcja: Jarek Tokarski

Produkcja: Jake Vision

 

Wystąpili:

Igor Herbut, Piotr Kołacz, Piotr Walicki, Tomasz”Harry” Waldowski, Piotr “Rubens” Rubik, Piotr “Sawker” Sawicki, Tomasz Sierotko, Sebastian “Miniu” Jachacz, Marcin “Mały” Górecki, Arkadiusz Tokaj, Małgorzata Dacko, Beata Wrona, Magda Mendakiewicz, dobrzy ludzie