Ultimate magazine theme for WordPress.

“Liczę do 10” nowym singlem Buslava1 min read

“Liczę do 10” to odpowiedź Buslava na zbliżające się lato. Posłuchajcie i poczujcie to sami!

Teledysk powstał we współpracy z kreatywną grupą – Paweł Wyląg i Anna Słowińska. Dużą inspiracją była tu Warszawa, której symbole i architekturę możemy zobaczyć nie tylko w klipie, ale też na okładce singla.

To drugi po “burning low” singiel, zapowiadający kolejny album Buslava. Ta dynamiczna propozycja, trafi do streamingu w dwóch wersjach – radiowej i rozszerzonej z gościnnym udziałem RASa z Rasmentalism.

Teledysk powstał we współpracy z niezwykle zdolnym fotografem – Pawłem Wylągiem. Dużą inspiracją była tu Warszawa, której symbole i architekturę możemy zobaczyć nie tylko w klipie, ale też na okładce singla.

Jak mówi sam Buslav, “Właśnie wylądowałem na Planecie Ziemia 😉 Traf chciał ze wylądowałem w Warszawie, a nie w NYC, jak we wszystkich filmach.” Zapytany o komentarz do singla “Liczę do 10”, odpowiada – “nawet jeśli nie grasz w grę, nie znaczy, że ona się nie toczy”.

To najlepsza zapowiedź akcji promocyjnej singla #liczędo10, która od 27 kwietnia rozegra się we współpracy z Marquard Media na kanałach social media.

Debiutancki album Buslava był dwukrotnie nominowany do Fryderyków 2017 w kategorii Debiut Roku i Album Roku Pop, swoje miejsce znalazł także w promocji IV sezonu popularnego serialu TVN – “Druga Szansa”.

https://www.facebook.com/buslavmusic/
https://www.facebook.com/warnermusicpl/