Magda Lazar prezentuje klip do singla promującego jej nadchodzący debiutancki album!

Magda Lazar to wokalistka i aktorka scen muzycznych. Absolwentka Szkoły Muzycznej I st. w Radziejowie w klasie skrzypiec oraz absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku Musical i Choreografia. Laureatka wielu konkursów wokalnych w tym zdobywczyni pierwszej nagrody w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Europejskiej w Radziejowie. W swojej karierze zawodowej zagrała w licznych musicalach takich jak: The Lion King, Evita, Taniec Wampirów, Mamma Mia wystawianych w Akademii Muzycznej oraz Bladolandia w Teatrze Huta w Warszawie. Sprawdziła się jako trener wokalny w Broadway Musical School w Warszawie oraz PACZKA Centrum Artystyczne w Łodzi. Obecnie z Flyin’ Deer Studio pracuje nad debiutancką płytą „WONDER”, a jej single dostępne są na platformach YouTube, Spotify oraz Tidal. 

„Inspiracją do utworu „Stop Saving Me” było po prostu życie. Czasy dla artystów nie należą do łatwych, a że jestem wrażliwa to zmagam się często sama ze sobą. Wysoko stawiam sobie poprzeczkę i czasami nie jestem w stanie jej przeskoczyć. Coś sobie obiecuje, ale nie zawsze udaje mi się to spełnić. Nie jest to utwór skierowany do nikogo z zewnątrz, tylko poprzez rozmowę z samą sobą, próbuje uciszyć swoją wrażliwa stronę i stawić czoła niepowodzeniom.”

„Pracując nad płytą, chcę pokazać co mam do powiedzenia. Uważam, że muzyka to idealny środek wyrazu, osobny język który wszyscy rozumieją. W najbliższej przyszłości ukaże się utwór „WONDER”, który jest dla mnie najważniejszym utworem jaki kiedykolwiek zaśpiewałam. Będzie opowiadał o tym co się dzieje na świecie i mam nadzieje, że nakłoni słuchaczy do refleksji. Więcej informacji już niebawem.” – mówi artystka

W serwisie YouTube możemy odsłuchać również piosenki pt. „Murderer” wydanej 17 stycznia tego roku.

Za tekst oraz produkcję do obu singli odpowiada Jakub Jelonek z Flyin Deer Studio, a za mix i mastering – Mateusz Muchewicz.

Zapraszamy na stronę internetową studia:

http://www.flyindeerstudio.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4979