Ultimate magazine theme for WordPress.

Metalowy zespół przeciwko internetowemu hejtowi – nowy klip i album Pampeluny!1 min read

0


Światło dzienne ujrzało wreszcie najnowsze wydawnictwo studyjne formacji Pampeluna zat.”Bunt”. Wraz za premierą płyty idzie też premiera nowego klipu, do utworu który porusza ważne społecznie zjawisko.

Pampeluna to koszalińska grupa grająca muzykę z pogranicza rock/metal. Energia sceniczna, charyzma muzyków, potrójny wokal i śpiewanie w językach latynoskich to cechy charakterystyczne tego składu. Ich koncerty przepełnione są pozytywną energią, radością i spontanicznością, a wszystko to osadzone jest na dobrym fundamentalnym brzmieniu ciężkich gitar.
Po czterech latach oczekiwania fani składu doczekali się nowego, trzeciego w historii zespołu studyjnego krążka, który zatytułowany został „Bunt”.

W sieci udostępniony został właśnie klip promujący wydawnictwo, który jest jedynym z dwóch polskojęzycznych utworów pojawiających się na nowej płycie zespołu. Numer został zatytułowany „Wywietrzyć łeb” i porusza temat hejtu w sieci. Nagranie możecie zobaczyć w tym miejscu:

Album „Bunt” swoją premierę cyfrową miał 13-tego października, natomiast tydzień później zaplanowano oficjalną premiera krążka fizycznego, którego dystrybutorem został Universal Music Polska.