Ultimate magazine theme for WordPress.

Nadchodzące wydarzenia w A’propos

0
20.04 g. 20.00
Patrycjusz Gruszecki Trio

Zespół, w skład którego wchodzą wybitni muzycy polskiej sceny jazzowej: pianista, kompozytor, aranżer, jeden z zaledwie kilku polskich przedstawicieli organów Hammonda – Kajetan Galas, perkusista, określany przez muzyków młodego pokolenia mianem „Polskiego Arta Blakey” – Zbigniew ”Levandek” Lewandowski oraz trębacz – Patrycjusz Gruszecki, to doskonały przykład połączenia wieloletniego estradowego doświadczenia ze świeżym spojrzeniem na muzykę jazzową. „Patrycjusz Gruszecki Trio” zaprezentuje materiał z płyty „Something About”.

****************

21.04 g. 20.00
Muzyka lata ’60 ’70 ’80 – prowadzi DJ Krzysztof

Zapraszamy na taneczną sobotę do A’propos! Będziemy się bawić przy muzyce lat 60’70’80 w mistrzowskim prowadzeniu DJ Krzysztofa który nie tylko jest specjalistą od muzyki minionych lat, ale zna również historie tych utworów!
Bilety: 30zł przedsprzedaż (15zł wstęp,15zł konsumpcja), 30 zł w dniu imprezy (tylko sam wstęp)

*****************

22.04 g. 18.00
Grupa Dużego Ryzyka

Grupa Dużego Ryzyka zaprasza wszystkich tych, którzy lubią grać i śpiewać o morzu (i nie tylko) na kolejne wspólne szantowanie do A`propos.

Wstęp wolny. Prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsc.

*******************

23.04 g. 19.00
The Beat Freaks

The Beat Freaks łączą w swej muzyce to, czego pozornie nie da się połączyć. Przejrzyste formy, w których jest miejsce na snucie opowieści i pełne energii improwizacje bez chłodnych kalkulacji. Znają się od lat i rozumieją jak nikt, dlatego mogą się skupić na relacji z publicznością. A nad wszystkim czuwa Leon, który już to wszytko dawno przewidział.
Bilety: 30zł przedsprzedaż,40zł w dniu koncertu

**********

27.04 g. 20.00
Gift & the Moonbeams

GIFT & THE MOONBEAMS to projekt pochodzącego z Zimbabwe Gifta Musarurwy. Muzyk od urodzenia stykał się z artystycznymi formami jazzu i bluesa. Jest bratem legendarnego weterana jazzu Augusta Musarurwy, saksofonisty z zespołu Louisa Armstronga, którego „Old Storage Sweet Rythm Band” opracował m.in przebój „Skokiaan”.
GIFT & THE MOONBEAMS to projekt pochodzącego z Zimbabwe Gifta Musarurwy. Muzyk od urodzenia stykał się z artystycznymi formami jazzu i bluesa. Jest bratem legendarnego weterana jazzu Augusta Musarurwy, saksofonisty z zespołu Louisa Armstronga, którego „Old Storage Sweet Rythm Band” opracował m.in przebój „Skokiaan”.
Bilety: 25zł przedsprzedaż, 35zł w dniu koncertu

****************

28.04 g. 20.00
Tylko wielkie przeboje- prowadzi DJ Leon

Podczas kolejnej soboty w A`propos za konsoletą stanie sam DJ Leon w wybornej formie i zaprezentuje TYLKO WIELKIE PRZEBOJE!
Zakładów co prawda nie przyjmujemy, ale jesteśmy niemal pewni, że po kwadransie od startu imprezy wszyscy będą tańczyć.
Bilety: 30zł przedsprzedaż(15zł wstęp,15zł konsumpcja), 30 zł w dniu imprezy (tylko sam wstęp)

*****************

04.05 g. 20.00
Grupa Furmana

Grupa istnieje na rynku muzycznym od 1998 roku. Nagrali 5 płyt, zagrali dziesiątki małych i dużych koncertów. Posiadają charakterystyczne brzmienie wynikające z ich instrumentarium (skrzypce, banjo, dobro, gitara basowa, bębny).
Bilety: 25zł przedsprzedaż,35zł w dniu koncertu

********************

05.05 g. 19.00
ROY BENNETT – WULKAN POZYTYWNEJ ENERGII

Wokalista zespołu to rodowity Jamajczyk na co dzień mieszkający w Londynie. Jego styl i sceniczna ekspresja wyraźnie nawiązują do muzycznych tradycji Jamajki, muzyki funkowej spod znaku Jamesa Browna, soulu czy R&B.
Po koncercie zapraszamy na after party które poprowadzi DJ Darecki
Bilet wstępu na koncert i afterparty 25zł przedsprzedaż,35 w dniu koncertu

Zapraszamy
A`propos Club
ul. Wieniawskiego 82
58-309 Wałbrzych
www.aproposclub.pl
www.facebook.com/aproposclub
www.facebook.com/aproposhotel
tel. (+48 74) 840 40 49; 500 296 755