Nowy singiel Pauliny Przybysz – Pirx

Przedstawiamy drugi singiel zapowiadający album Pauliny Przybysz „Chodź Tu”Premiera płyty już 6 października! Po raz pierwszy Artystka występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Taka będzie płyta, taki był pierwszy singiel „Dzielne kobiety” i taki właśnie jest „Pirx”.
Pirx to numer o związku. O podróży dwojga ludzi, którzy nie poddają się przy pierwszym zakręcie. Nie jest to romantyczna opowieść o cukierkowym zakochaniu. To raczej rozmowa w której szczerość, wybaczenie, cisza i dotyk mają być ratunkiem na trudności prawdziwego życia w relacjach, ale monolog Pauliny , która nazywa siebie tu ‚królową dygresji’ porusza po drodze wiele innych aspektów… Piosenka powstała przy współpracy Pauliny z Markiem PędziwiatremSpiskiem Jednego i Adamem Kabacińskim.

Paulina Przybysz – prawie dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak SistarsPinnawelaRita Pax czy Archeo, z którymi wspólnie wydała 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i Super Jedynek. Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem SoykąTomaszem StańkoNight Marks Electric Trio czy Envee.

Już w październiku rozpocznie się trasa koncertowa promująca album „Chodź Tu” , po szczegóły dotyczące koncertów zapraszamy na www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial

X