Ultimate magazine theme for WordPress.

Nowy singiel RED LIPS – Warto wierzyć w ludzi ft. ROCH2 min read

0

Specjaliści od pozytywnego myślenia – Red Lips i Roch – prezentują nowy utwór pt. „Warto wierzyć w ludzi”.

Pierwszy raz muzycy połączyli swoje siły w 2013 roku pisząc wspólnie utwór „To co nam było”. Po 4 latach prezentują inną muzyczną propozycję pt. „Warto wierzyć w ludzi”. Singiel zaskakuje oszczędną aranżacją i subtelnością brzmienia, które idzie w parze z bardzo pozytywnym przekazem tekstowym. Artyści od czasu wydania albumu „Zmiana planu” konsekwentnie realizują swoją misję dawania ludziom nadziei i uśmiechu.

W dzisiejszym cyfrowym świecie, w którym ludzie boją się wychylić wzrok ponad telefon, my uśmiechamy się do nich szeroko i mówimy, że musimy o siebie dbać i dawać sobie radość każdego dnia drobnymi gestami i zwykłymi słowami. Odważyliśmy się nawet polecieć do innego kraju, aby przekazać różnym ludziom symboliczne serce, będące gestem szacunku dla drugiego człowieka bez względu na to w jakim języku mówi, jaki ma kolor skóry lub jakiego jest wyznania. Tak właśnie powstał teledysk do utworu „Warto wierzyć w ludzi” – opowiada Ruda (wokalistka)

-Bardzo lubię pracować z Rudą i Lazerem – dodaje Roch – często rodzą się z naszej współpracy ciekawe brzmienia. Tym razem postanowiliśmy poruszyć temat wiary w ludzi. Chcieliśmy przypomnieć innym że warto otworzyć się na drugiego człowieka.

Zdjęcia zarejestrowano w formie dokumentacji z podróży do Walencji, podczas której muzycy rozdawali przypadkowo spotkanym przechodniom balonowe serca w geście przyjaźni, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i sympatią lokalnych mieszkańców i turystów z całego świata.

Projekt zrealizowany został dzięki uprzejmości i zaangażowaniu przewodników z ekipy VALENCIA CITY BY NIGHT.

Premiera „Warto wierzyć w ludzi”już 22.02 we wszystkich ogólnopolskich stacjach radiowych oraz w serwisie Youtube.

Wykonawca: RED LIPS & ROCH

Tytuł: „Warto wierzyć w ludzi”

Muzyka: Roch Poliszczuk, Joanna Lazer, Łukasz Lazer

Słowa: Roch Poliszczuk, Joanna Lazer

Warto też zaznaczyć, że Ruda jest uczestniczką dziewiątej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Polsat!