Ultimate magazine theme for WordPress.

Nowy teledysk i singiel Thomasa Martina, z udziałem Miss Egzotica z Konga1 min read

0

Miesiąc temu ślub, a dziś wspólny teledysk. Thomas Martin (Tomek Martyński) i jego nowy singiel “Musisz choć raz”.

Najnowszy teledysk Thomasa Martina do singla “Musisz choć raz” niesie przekaz do wszystkich, byśmy żyli bardziej otwarcie, abyśmy pozwalali sobie chcieć czegoś więcej i dostrzegali sytuacje oraz ludzi, którzy mogą odmienić nasze życie na zawsze i nadać mu sens.

W teledysku wystąpiła Miss Egzotica, modelka z Konga – Divine Kitenge Martyńska – prywatnie, od niedawna żona Thomasa. W klipie zostały wykorzystane również fragmenty z ich ceremonii ślubnej.

Autorem słów i muzyki jest Marek Paweł Błaszczyk, a scenariusz i realizacja teledysku są dziełem Aleksandry Kutz – dziennikarki i fotografki, od dziecka związanej ze sztuką i mediami.

Thomas Martin (Tomek Martyński) – polski muzyk, wokalista, tancerz i DJ. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w młodości. Absolwent szkół muzycznych w klasie skrzypiec.

Wiele lat przebywał za granicą, skąd czerpał inspiracje muzyczne. Biegle włada językiem angielskim i włoskim. Występował również w Teatrze Rampa.

Ma na swoim koncie wygraną w konkursie “muzyczne talenty” oraz występy w takich miejscach, jak Atlas Arena, Hard Rock Cafe czy Pałac Kultury i wiele innych. Na swoim koncie ma takie single jak “Dla Ciebie Tylko”, czy też “Własny Raj” autorstwa m.in. Mateusza Mijała i Nicka Sincklera.