Wybieram Kulturę
Aktualności muzyczne, relacje, recenzje płyt, wywiady, artykuły, informacje o imprezach oraz baza artystów i płyt.

Ostatnie koncerty LIVE zespołu PERFECT! Ruszyła przedsprzedaż biletów!

0
8 października ruszyła przedsprzedaż biletów na ostatnie koncerty zespołu PERFECT, który będzie jednocześnie świętował 40-lecie zespołu. W ramach pożegnalnej trasy koncertowej zespół w 2020 roku odwiedzi Warszawę, Gdańsk, Gliwice oraz Kraków.

Jestem już w drodze tyle lat…” – w tym krótkim zdaniu, Jacek Cygan zawarł prawdę o dość przyziemnej, ale jednocześnie jakże kolorowej rzeczywistości artysty. Ta droga to spotkania
z ludźmi, publicznością, płyty, koncerty, nagrody, ale także i „słabość dnia” czy estradowa rutyna. Zespół Perfect to skała, opoka, gigant polskiej muzyki rockowej. Szyld i emblemat, niemal wdrukowany, wtłoczony w nasze serca i umysły.

„Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…” Łatwo powiedzieć, bo i wokół nas tzw. niekończących się tras pożegnalnych jest przecież bez liku. A gdyby tę scenę opuścili? Gdyby zeszli z niej na zawsze?

Czy da się podsumować 40 lat kariery – jednym koncertem? To oczywiście bardzo karkołomne zadanie, ale któż wypełni je lepiej, niż perfekcyjna machina, która jak toczące się kamienie, zachwyca nas od tylu lat.

A zatem niezależnie od tego, czy „żegnają nas, bo już wiedzą, że się nie spotkamy” czy też przyjdzie jeszcze czas, by spotkać ich gdzieś na muzycznym rozdrożu – bądźmy z nimi w tej trasie. Bądźmy pasażerami, którzy uwielbiają „perfectowe” towarzystwo. Cieszmy się piosenkami i koncertowym szaleństwem. A potem powiedzmy sami do siebie – mieliśmy szczęście widzieć Perfect na żywo! Kto wie, może ostatni raz… Keep rockin’!

Pożegnalna trasa koncertowa obejmie miasta:

14 lutego 2020 r. – Warszawa, COS Torwar
9 maja 2020 r. – Kraków, Tauron Arena
23 maja 2020 r. – Gliwice, Arena
19 czerwca 2020 r. – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena

Kup bilet: https://abilet.pl/bilety/atmasfera-perfect

%d bloggers like this: