Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Ostatnie wakacyjne koncerty Sonbird

W najbliższy weekend Sonbird zamknie wakacyjny sezon koncertowy. Zagrają w swoich rodzinnych okolicach oraz w letniej miejscówce we Wrocławiu.

W czwartek (29.08) Sonbird zagrają w Bielsku-Białej podczas premiery #10 numeru Magazynu RedakcjiBB. Dzień później wystąpią na scenie Miejskiego Centrum Kultury w swoim rodzinnym Żywcu. „Stało się już naszą tradycją, że w ostatni weekend sierpnia własnymi rękami organizujemy dla Was wydarzenie, które jest dla nas jednym z najważniejszych momentów w roku. Koncertem „Pożegnanie Lata” chcielibyśmy podziękować wszystkim – fanom, naszym bliskim oraz znajomym za całe wsparcie, które od Was otrzymujemy.” – komentuje Sonbird. Koncertowy weekend zakończy się we Wrocławiu (w sobotę, 31 sierpnia) na Prosto z Mostu Beach Bar. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Zanim Sonbird ruszą w jesienną trasę, pojawią się jeszcze w Świeciu podczas Festiwalu Piosenki Osobistej (7 września) oraz zagrają w Chorwacji w Orebić podczas Sound Project Summer 2019.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: