Ultimate magazine theme for WordPress.

Perkusista Kultu w roli nocnego stróża. Terrific Sunday prezentują teledysk do singla „Bałtyk”!2 min read

0

Perkusista Kultu w roli nocnego stróża. Terrific Sunday prezentują teledysk do singla „Bałtyk”! 

Tak hipnotyzujący i plastyczny utwór jak „Bałtyk” musiał doczekać się klipu. Powstała historia stróża nocnego skrupulatnie dążącego do spełnienia marzenia o grze na perkusji. Zobacz teledysk TUTAJ.

Taka interpretacja odkrywa drugie dno tekstu i pozostawia widza teledysku z prostą myślą, że dla chcącego nic trudnego! Zaskakuje odtwórca głównej roli – Tomasz Goehs (Kult, KNŻ), który dzielił z Terrific Sunday salkę prób. To fenomenalny perkusista, z niezaspokojonym pragnieniem o byciu aktorem. Dzięki teledyskowi mógł sprawdzić się w takiej roli… jego gra aktorska na planie była naprawdę czymś pięknym – wspominają członkowie zespołu.

„Bałtyk” (POSŁUCHAJto pierwszy singiel w dorobku Terrific Sunday napisany w języku polskim! Opis miłosnej relacji, okraszony smacznymi i nieoczywistymi porównaniami pokazuje, że wokalista zespołu – Piotr Kołodyński może szybko trafić do czołówki tekściarzy tworzących po polsku. Ostre, melodyjne ścieżki gitary i mocno zarysowana linia perkusji, sprawia, że odsłuch kawałka to intensywne przeżycie, które chce się powtórzyć.

 

Terrific Sunday, powstały w 2013 kwartet z Poznania, tworzą Piotr Kołodyński, Maks Mikulski, Stefan Czerwiński, Artur Chołoniewski. Na swoim koncie mają występy na wielu ważnych festiwalach, w tym: Open’er Festival i Jarocin Festiwal. W 2016 nominowali zostali do Fryderyków w kategorii Debiut Roku. Zespół grał u boku takich artystów jak: Artur Rojek, Hey czy Muchy. Ostatni długogrający krążek Terrific Sunday to „Strangers Lovers” wydany jesienią 2015. 7-mego października chłopaki wyruszyli w wspólną trasę koncertową z legendarnym HappySad.

Odwiedzą jeszcze:

Warszawa – 19 października – Stodoła

Lublin – 20 października – Graffiti

Szczecin – 28 października – Słowianin

Toruń – 4 listopada – odNowa

Poznań – 8 listopada – CK zamek

Wrocław – 10 listopada – A2

Radzymin – 17 listopada – Hala Sportowa

Łódź – 24 listopada – Wytwórnia

Kraków – 25 listopada – kwardat

Katowice – 26 listopada – Mega klub

Rzeszów – 1 grudnia – Pod palmą

 

 

Obserwuj TERRIFIC SUNDAY w Internecie:

 

Facebook YouTube Instagram