Ultimate magazine theme for WordPress.

Premiera nowego utworu Smolastego „Młoda Gwiazda” podczas TIDAL X SUMMER

W piątek odbył się kolejny koncert w ramach wakacyjnego cyklu TIDAL X SUMMER. Podczas trzeciego z pięciu planowanych wydarzeń wystąpiła gwiazda hip-hopu – Smolasty.

Wydarzenie odbyło się na plaży w Sopocie i zgromadziło rzesze fanów. Raper w trakcie koncertu zszedł ze sceny do publiczności i wykonał swój największy przebój „Uzależniony” wśród tłumu. Podczas  występu usłyszeliśmy również utwór „Fake Love”, który jest zapowiedzią pierwszej studyjnej płyty artysty oraz całkowicie nieopublikowany materiał „Młoda Gwiazda”. Po koncercie artysta spotkał się fanami – była okazja do krótkiej rozmowy i wspólnych zdjęć.

Smolasty swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2014 roku od gościnnego udziału w utworze „21 Pesos” Pabla Novacciego. Jego muzyka to nowoczesne połączenie muzyki popowej i rapu. W lipcu 2016 roku ukazał się jego solowy singiel „Jestem, byłem, będę”. Na początku 2017 roku wziął udział w projekcie producenckim „Młode Wilki Popkillera 5”. Raper został nominowany do konkursu Fryderyki 2018 za fonograficzny album roku. Jego utwory cieszą się powodzeniem wśród rozgłośni radiowych, a w serwisach muzycznych biją rekordy popularności.

TIDAL X SUMMER to cykl wakacyjnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych djów. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Link do playlisty zapowiadającej cykl koncertów TIDAL X SUMMER: 

https://listen.tidal.com/playlist/85c5d273-3114-4705-8dea-c6db6c926b19

 

Harmonogram koncertów:

  • 10 sierpnia (piątek), godzina 19:00 – Burak Yeter

 

Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć już wkrótce na kanałach Facebook:

TIDAL https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Zatoka Sztuki https://www.facebook.com/Zatoka.Sztuki/

oraz Instagram:

https://www.instagram.com/tidal_polska/

Sponsorem cyklu muzycznego jest serwis streamingowy TIDAL. 

 

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X.  TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 57 milionów utworów i 230 000 filmów wysokiej jakości. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com/pl.

Facebook: https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

Jak zarejestrować się w TIDAL

Do założenia konta TIDAL, możesz użyć własnego adresu e-mail albo swojego już istniejącego konta na Facebooku lub Twitterze. Przejdź do TIDAL.com i kliknij Darmowy okres próbny na górze strony.

Rejestracja za pomocą adresu e-mail
Aby zarejestrować się z użyciem adresu e-mail, podaj i potwierdź swój adres e-mail, następnie utwórz hasło. Podaj swoją datę urodzenia i zaakceptuj nasz regulamin i politykę prywatności. Kliknij „Kontynuuj”, aby przejść do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.

Rejestracja za pomocą konta Facebook lub Twitter
Aby użyć konta na Facebook lub Twitterze, kliknij odpowiedni przycisk i wypełnij wszystkie wymagane pola. Po zalogowaniu, kliknij Kontynuuj, następnie przejdź do metod płatności. Wybierz metodę płatności, uzupełnij szczegóły i kliknij Kontynuuj.

Nieważne, którym sposobem się zarejestrujesz – ciesz się darmowym 30-dniowym okresem próbnym za darmo!

Jeśli Twój adres e-mail był już wcześniej użyty do stworzenia konta TIDAL, kliknij „Zapomniałem hasła” na stronie do logowania i zresetuj swoje hasło.