Ultimate magazine theme for WordPress.

Red Lips i Łobuzy we wspólnym kawałku!1 min read

0

Zespół rockowy i formacja disco polo w jednym kawałku – to będzie prawdziwa petarda! Red Lips postanowili połączyć swoje siły z grupą Łobuzy.

“Mamo!” to najnowsza produkcja muzyczna, która powstała z połączenia sił dwóch skrajnych gatunkowo zespołów – takiego projektu w Polsce jeszcze nie było.

Kolektyw Red Lips & Łobuzy został zainspirowany takimi duetami jak Foo Figters & Rick Astley, czy Metallica & Lady Gaga.

Jest to romans niepokornego rock n roll’a i szalonego disco. Z jednej strony przesterowane riffy gitarowe, rockowa energia koncertowa i chrupiące wokale, a z drugiej taneczne bity, przebojowe, lekkie melodie i dowcipne teksty, które podbiły wszystkie kluby i dyskoteki w Polsce. To dowód na to, że muzyka jest i być powinna ponad jakimikolwiek podziałami, a muzycy potrafią porozumiewać się językiem uniwersalnym.

Utwór “Mamo!” powstał w studio nagraniowym Black Kiss Records. Wszystkie partie instrumentalne zostały zarejestrowane na żywo w tradycyjnej technologii analogowej i bez użycia sampli. Teledysk zrealizowało “Mania Studio”, a kompozycję oraz tekst napisali wspólnie wszyscy członkowie obu zespołów podczas jednej z imprez.

Tytuł: Mamo!
Wykonawca: Red Lips & Łobuzy
Tekst: Joanna Lazer, Bogumił Romanowski
Muzyka: Łukasz Lazer, Joanna Lazer, Arkadiusz Koper, Bogumił Romanowski, Filip Pacholczyk
Teledysk (zdjęcia, montaż, produkcja): Mania Studio
Scenariusz: Mateusz Winkiel, Red Lips, Łobuzy
Wydawca: Red Berry Music