[RELACJA] Finał M1 TALENT SHOW Kraków

25 sierpnia w Krakowie odbył się finał M1 TALENT SHOW. Do walki o 20 000 złotych stanęło 20 finalistów. O kwalifikacji do tego etapu zadecydowali internauci, którzy oddawali głosy na nagrania z talentami uczestników.

W sobotę można było podziwiać występy solowe, duety, jak również grupy. Największe grono stanowili muzycy, w tym oczywiście wokaliści, oraz tancerze. Nie zabrakło pokazu footbag freestyle – wyczynowego żonglowania zośką, jak również efektownego tańca ognia, tzw. fireshow.

W wydarzeniu wziął także udział Marcin Orgodnik. Jest to młody artysta, którego działalność portal Wybieram Kulturę objął patronatem. W towarzystwie pianisty, Marcin zaśpiewał autorską piosenkę. Wykonawcy otrzymali gromkie brawa, a także pochwały od  oceniających. Relację z występu można obejrzeć na jego fanpage’u: https://www.facebook.com/ogrodnikm/videos/1359387924164954/

Umiejętności uczestników oceniało jury w składzie: Alan Andersz, Anna Jujka, Piotr Kędzierski. Komisja obdarowała występujących rzetelnymi uwagami i cennymi wskazówkami, które opatrzone były pozytywną energią i poczuciem humoru. Zaskoczeniem jednak okazał się wybór 5 ścisłych finalistów, którzy walczyli o główną nagrodę. Detale takie jak poczucie rytmu, czystość intonacji, czy wyraz artystyczny, powinny mieć znaczenie przy kwalifikacji do tak poważnego etapu. Nie mniej jednak na pochwałę zasługuje zwyciężczyni tegorocznej edycji M1 Talent Show – Anna Zagórska. Jest to początkująca wokalistka, która posiada ciekawą barwę głosu oraz umiejętność interpretacji tekstu. Trzymam kciuki za rozwój tego niewątpliwego talentu i życzę Ani kolejnych muzycznych sukcesów!

Leave A Reply

Your email address will not be published.