[Relacja:] Konferencja prasowa oraz premiera teledysku SILENTlive

W dniu wczorajszym w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury odbyła się konferencja prasowa z lokalnym zespołem SILENTlive.

Podczas konferencji grupa zagrała 3 utwory z nowego albumu „Czarny Żółty Biały” a były to: „Manufaktura”, „Telewizor” oraz „Wolny los”. Swoją premierę miał również teledysk do drugiego singla jakim jest utwór „Telewizor”. Podczas występu grupę wsparł swoim wokalem Robert Klasik.

Członkowie zespołu opowiadali m.in. o komponowaniu, pisaniu tekstów, projekcie okładki i oczywiście teledysku. W konferencji wziął udział również Bartosz Miszczyk, który realizował nagrania obu wydanych przez zespół albumów. Bartek zaznaczył jak ważnym elementem w promowaniu początkujących zespołów jest wydanie albumu.

Jak dowiedzieliśmy się w trakcie konferencji, pomysłodawcą i reżyserem teledysku jest Kamil Klajber, będący jednocześnie autorem utworu „Telewizor”. Klip został nakręcony w opuszczonym budynku, w którym to miała miejsce sesja również zdjęciowa do debiutanckiego albumu grupy.

Na konferencji był obecny dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury Jarosław Buzarewicz oraz zatępca Prezydenta Miasta Wałbrzycha Zygmunt Nowaczyk, który złożył gratulacje całemu zespołowi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.