Ultimate magazine theme for WordPress.

Rzabka powraca z nowym teledyskiem, płytą i trasą koncertową!1 min read

Utwór “Rzeźnia” promuje nadchodzący album Ravers Padaka, którego premiera nastąpi 22 marca. Dwa tygodnie później artysta wyruszy w trasę koncertową, obejmującą 12 miast w Polsce, od Krakowa po Białystok, nie zapominając o Gorzowie Wielkopolskim, z którego Rzabka pochodzi.

Album Ravers Padaka był miksowany i masterowany przez Michała Kupicza, który w przeszłości współpracował z czołowymi przedstawicielami polskiej muzyki niezależnej.
Najnowsze wydawnictwo Rzabki zawierać będzie 10 premierowych utworów. Koncepcyjnie materiał nie pozwala się skategoryzować – kunsztownie ułożone bębny z basem w połączeniu z rytmiczno-agresywną nawijką i awangardowo zdegradowaną jakościowo instrumentacją przełamane są w każdym utworze pełną celnych spostrzeżeń i prawd życiowych liryką. Gospodarze to kochane, rozrywkowe chłopaki, które pokazują, że można się dobrze bawić, kochając życie, świat, szanując ludzi i zwierzęta. Stawiają na swoje muzyczne korzenie odświeżone najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, jednocześnie nie ograniczają się do konwencji rapu. Słychać tu pomruki hardbassu, jak i elementy synthpopu, charakternie zlepione w epicką łupankę.
Trasa koncertowa PADAKA TOUR obejmie 12 miast w całej Polsce:
05.04 Sopot – Mewa Towarzyska
07.04 Poznań – Projekt LAB
08.04 Warszawa – Hydrozagadka
12.04 Łódź – DOM
13.04 Wrocław – D.K. Luksus
14.04 Katowice – Drzwi Zwane Koniem
19.04 Bydgoszcz – Estrada
20.04 Szczecin – Elefunk
22.04 Kraków – Zet Pe Te
30.04 Gorzów Wielkopolski – MagnetOffOn
04.05 Zamość – Kazamata Wschodnia
05.05 Białystok – Rejs