Ultimate magazine theme for WordPress.

Sonbird przesyłają wideopocztówkę z Helu. Zobacz klip!

Sonbird przesyłają wideopocztówkę z Helu

Zespół Sonbird przesyła wideopocztówkę do swojego najnowszego singla „Hel”, który idealnie oddaje letni, wakacyjny klimat oraz promuje debiutancką EPkę, która ukazała się nakładem Jazzboy Records: https://youtu.be/fBMhtL3kC4w

Wideo do singla „Hel” to trzyminutowa relacja wyjazdu Sonbird do tytułowej miejscowości oraz koncertu w Gdyni na Open Stage w ramach otwarcia tegorocznej edycji Open’er Festival.

EPka w wersji fizycznej dostępna jest w sklepie internetowym Jazzboy: http://sklepjazzboy.pl/pl/p/Sonbird-Sonbird-EP/73 oraz podczas koncertów.

„Sonbird EP” zawiera trzy dotychczasowe single zespołu („Ląd”, „Głodny”, najnowszy „Hel”) oraz dwa bonusowe nagrania w specjalnych wersjach. „Ląd LIVE”, to ponad pięciominutowa kompozycja, która została zarejestrowana podczas Off Sesji w ramach tegorocznej edycji Off Scena (Netia Off Camera), a także rework singla „Głodny” w nowej, odświeżonej aranżacji.

Sonbird tego lata zaprezentowali się już między innymi podczas Hej Fest czy na Open Stage w ramach Open’er Festival. Przed nimi jeszcze koncerty na OFF Festivalu w Katowicach, trasy Męskie Granie, Rock in Summer w Warszawie czy Songwriter Łódź Festiwal.

Zespół SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy mimo młodego wieku trafnie potrafią opowiadać o emocjach i przekładać je na muzykę. Ich dotychczasowy dorobek sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego. Debiutancka płyta – której możemy spodziewać się jeszcze w tym roku – zapewne wyniesie zespół wysoko. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem. Fani James czy Travis, ale też Myslovitz, na pewno docenią.

SONBIRD EP

1. Ląd
2. Głodny
3. Hel

– bonus –

4. Ląd LIVE (Off Sesja Off Scena 2018)
6. Głodny (Głodny Extended Rework)

(P) (C) 2018 Jazzboy Record