Ultimate magazine theme for WordPress.

SONIAMIKI prezentuje nowy singiel!2 min read

fot. PHOTOPOLKA
0

20 kwietnia SONIAMIKI zaprezentowała nowy teledysk do utworu “HERE WE DANCE”. Jest to część serii, która będzie ukazywać się stopniowo. Jak sama artystka na swoim fanpage’u napisała  – to pierwszy odcinek serialu piosenkowego, którego fabuła przedstawia się następująco:

EPISODE_01_SERIES_01
Tuż po swoich 18-stych urodzinach Becky tęskniąc za przygodą ucieka z domu…
Ucieka „legalnie” wszyscy o tym wiedzą…
Po 5-ciu latach pełnych przygód podróży chce wracać do domu.
Adres domu nie istnieje, tak jakby nigdy nie istniał
…zaczyna czuć, że to sen…nie wie tylko co jest rzeczywistością
…Jest zagubiona, musi tańczyć, dziwny zestaw ruchów ma ją obudzić ze snu…
Taniec to nasz sposób na komunikowanie się…

 

Treść brzmi naprawdę tajemniczo. Czekamy zatem niecierpliwie na kolejny epizod odkrywający dalsze losy osiemnastoletniej Becky.

Zapraszamy do oglądania pierwszego odcinka z cyklu to be continued…


BIOGRAFIA
Soniamiki to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji. Wokalistka wydała do tej pory dwie płyty jedną w Niemczech (“7pm”), drugą w Polsce (SNMK). Inspiracją dla nowego albumu jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad Federico odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór Fantazi. Federico to album o szczęściu, sile osobowości i dobrym locie “na głowie”. O mocy!!! O tym, że sami stwarzamy swoje życie szukając własnej “fali”. Złote, piękne życie. Chmury i Gwiazdy o które trzeba dbać. Ale jest tu też obsesja przemijania. Jest melancholijne poszukiwanie metody na zatrzymanie czasu – “takiego pięknego lata i ciepłej nocy”. Album zawiera baśń, którą każdy może sam dla siebie opowiedzieć.- opowiada o albumie Soniamiki.
Obecnie Soniamiki w odsłonie independent pracuje nad solowym materiałem muzycznym ilustrującym serię przygód fikcyjnych bohaterów.