Świdnickie Recenzje Muzyczne 2018

Serdecznie Zapraszamy na kolejny cykl koncertów w ramach projektu

pt -,,Świdnickie Recenzje Muzyczne”.

Już w 8 września i 9  listopada bierzącego roku w Świdnicy  wystąpią zespoły Coma i Luxorpeda

Coma-   jest to Łódzki zespół grający takie gatunki jak: rock alternatywny, post grunge, czy też metal alternatywny, został założony w 1998 i ma na swoim koncie wiele albumów. Kolejnym z nich, który ukazał się 7 października 2016 został album studyjny zatytułowany 2005 YU55

Luxtorpeda – jest to Poznański zespół  wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową. Powstała w 2010 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta Friedricha, znanego z zespołów: Acid Drinkers, Arka Noego, Kazik na Żywo i 2Tm2,3. Muzyk do współpracy zaprosił związanych z zespołem 2Tm2,3 gitarzystę Roberta Drężka i basistę Krzysztofa Kmiecika oraz ówczesnego perkusistę Turbo i zespołu Armia Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił wokalista Przemysław „Hans” Frencel, raper znany z duetu Pięć Dwa.

Debiutancki album formacji zatytułowany Luxtorpeda ukazał się 9 maja 2011 roku. W sesji nagraniowej wziął udział także Maciej Jahnz, który zarejestrował partie solowe gitary elektrycznej. Pod koniec 2011 roku grupa rozpoczęła prace nad drugim albumem pt. Robaki, który ukazał się 9 maja 2012 roku. W dwóch teledyskach promujących płytę role fabularne odegrali sportowcy: drużyny rugby na wózkach Balian i Jokers -„Hymn” oraz zawodnicy mieszanych sztuk walki, m.in. Michał Materla -„Wilki dwa”

 

Miejsce koncertu Comy

Sala Widowiskowa I LO
ul. Pionierów 30

Godzina-20:00

Bilety

60 zł (przedsprzedaż)
70 zł (w dniu koncertu)
Sprzedaż
– ŚOK, Rynek 43
– Galeria Fotografii, Rynek 44
https://bilety.sok.com.pl/index.php/repertoire.html?id=63

Miejsce koncertu Luxtorpedy

Klub Bolko
pl. Grunwaldzki 11

Godzina-20:00

Bilety

45 zł (przedsprzedaż)
55 zł (w dniu koncertu)
Sprzedaż
– ŚOK, Rynek 43
– Galeria Fotografii, Rynek 44
https://bilety.sok.com.pl/index.php/repertoire.html?id=64

Adam Gabriel Andrusiuk
Leave A Reply

Your email address will not be published.