Wybieram Kulturę
Aktualności muzyczne, relacje, recenzje płyt, wywiady, artykuły, informacje o imprezach oraz baza artystów i płyt.

Szczecińscy Tragarze zakończyli prace nad drugą płytą.

0

Miks i master przejął śląski ekspert DJ Eprom odpowiedzialny za płyty Taco Hemigwaya, Grubsona czy Krzysztofa Zalewskiego. Wokale zerejestrowano w Stobno Records pod okiem Borysa Sawaszkiewicza znanego z zespołu Chango. Produkcja utworów to standardowo Pelo oraz Dj Twister. Premiera przewidziana jest na styczeń 2020.

„Jesteśmy zadowoleni z tego co znajdzie się na naszej nadchodzącej płycie, mieliśmy więcej czasu żeby dopracować materiał, przemyśleć rozwiązania. – Grzegorz Czerkasow „dj Twister” – dalej pełnymi garściami czerpiemy inspiracje z polskiego kina sprzed kilku dekad, jest to już nasz znak firmowy i trochę taki kręgosłup tego co tworzymy.”

„Bardzo cieszymy się, że nasze numery są w teraz rękach Eproma. – Przemysław „Skala” Kazaniecki – staraliśmy się zrobić tłuste numery, z treścią i energią, myślę, że cel został osiągnięty. Nie możemy doczekać się premiery”

Tragarze grają muzykę pomiędzy funkiem, reagge a hip-hopem. Wokaliści to Chillu – (dawniej zespół Raggafaya), Skala (dawniej S_in City Tribe), a za warstwę muzyczną odpowiadają Piotr „Pelo” Gołdych oraz Grzegorz „Dj Twister” Czerkasow.

Na pierwszy album środki zebrali przy pomocy crowdfoundingu, na debiutanckiej płycie gościli m. in. Kuba Knap, Bonson, Robert Cichy, Dominika Barabas. Zagrali kilkadziesiąt koncertów, z takimi artystami jak Gentleman, Grubson, Łona and The Pimps, oraz Łąki Łan. Grali na 12-leciu Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz na finale WOŚP we Frankfurcie nad Menem. Byli uczestnikami tegorocznego festiwalu Naturalnie Mazury.

%d bloggers like this: