Ultimate magazine theme for WordPress.

Teatralna Maszyna Pszczyna 2018 prezentuje projekt Maszynownia 2018. Ćwiczenia wszechstronne1 min read

0

Teatralna Maszyna Pszczyna szuka wolontariuszy

Festiwal  TEATRALNA MASZYNA PSZCZYNA wraz z  Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach prezentuje projekt  Maszynownia 2018. Ćwiczenia wszechstronne!

Będąc uczestnikiem projektu Maszynownia Ćwiczenia Wszechstronne 2018 masz szansę nabyć zupełnie nowe umiejętności i doświadczenia. W trakcie, przez 4 dni, będziesz pracować przy organizacji dużej imprezy, przekonasz się, jak wyglądają kulisy jej produkcji. Dla Maszynistów został przygotowany warsztat szkoleniowy: “Integracja międzypokoleniowa w akcie twórczym na przykładzie wydarzenia muzycznego. Koncepcja, realizacja, wykorzystanie funkcjonujących podmiotów i nadanie im nowej jakości”. Maszynistom będzie przysługiwać konsultacja w Pogotowiu Kulturalnym w zakresie wiedzy o finansowaniu i organizowaniu przedsięwzięć kulturalnych.

Po części teoretycznej czeka wszystkich ciężka praca przy organizacji i obsłudze technicznej festiwalu. Wszystko w rzeczywistości tak odmiennej od innych, znanych wydarzeń kulturalnych realizowanych na Śląsku. Powitajmy lato, zanim zagości w naszych kalendarzach! Ruszamy pełną parą 26 maja!

Wolontariuszem może zostać każdy, kto ma ukończone 16 lat. Podczas trwania festiwalu TEATRALNA MASZYNA PSZCZYNA organizator zapewnia umowę wolontariacką wraz z ubezpieczeniem. Gwarantuje też noclegi, jeden ciepły posiłek dziennie oraz wodę mineralną. Po zakończeniu imprezy otrzymasz certyfikat potwierdzający Twój wkład w organizację wydarzenia.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem do 21 maja.

O wynikach rekrutacji organizator poinformuje do 24 maja. Z wybranymi Maszynistami TEATRALNA MASZYNA PSZCZYNA skontaktuje się indywidualnie.

Nie spóźnij się, nakręć Maszynę póki czas!

Szczegóły na stronach:

www.rok.katowice.pl

http://teatralnamaszyna.pl/

https://web.facebook.com/TeatralnaMaszynaPszczyna/