Ultimate magazine theme for WordPress.

“To jest mapa do mojego świata”1 min read

0
właśnie ukazał się pierwszy, solowy minialbum projektu MAPA, za którym stoi Magda Pasierska. Artystka znana z Me Myself and I – jednego z najciekawszych zespołów w historii polskiego programu Mam Talent, prezentuje swój concept album. 
 
To eklektyczna fuzja syntetycznej elektroniki rodem z Berlina, naturalnych brzmień sekcji instrumentów dętych oraz wyjątkowego głosu. Magda śpiewa, czasami melorecytuje i rapuje osobiste teksty. W całości nie brakuje improwizacji.
Zobacz dwa wyjątkowe teledyski promujące EPkę:
Lightly Brightly ///// https://youtu.be/V2xsFiSzaj0

 

Producentem jej solowego materiału jest jeden z czołowych twórców muzyki elektronicznej w Polsce – Agim Dzeljilji. Sekcje dęte nagrał Tomasz Duda znany ze współpracy z Brodką czy projektem Mitch & Mitch. 
 
To jest mapa do mojego świata. Ta płyta jest o mnie, o tym, kim jestem. O tym, jaka jest mapa moich myśli i emocji. Od kilku lat, pomimo grania w Me Myself And I, czułam niezwykle silną potrzebę powiedzenia kim jestem i w jakim świecie żyję, z czym przychodzę do ludzi i co od nich otrzymuję. Gonitwa myśli naturalnie zamieniała się w wypowiedź o sobie, coraz bardziej słowną niż dźwiękową. Konsekwentnie szukałam innych form wyrazu, co po licznych próbach doprowadziło mnie do spotkania z Agimem. To spotkanie wyzwoliło we mnie jakąś nową energię, dzięki czemu poczułam, że w końcu jestem gotowa podzielić się swoimi emocjami ze światem. Magda Pasierska o solowym debiucie.