[Relacja] Truskawka dzień pierwszy

Wczoraj 22 kwietnia w Klubie Bolko w Świdnicy rozpoczął się jeden z najstarszych festiwali na Dolnym Śląsku, czyli Truskawka. Główny elementem festiwalu jest konkurs dla młodych kapel, w którym zwycięzca otrzyma czek na 2000zł.

Podczas wczorajszego otwarcia zaprezentowały się trzy zespoły konkursowe reprezentujące muzykę rockową a mianowicie: SILENTlive z Wałbrzycha, Crash The Night z Mieroszowa oraz Białe Drzewa ze Strzegomia. Headlinerem była rock’n’rollowa kapela z Wrocławia People Of The Haze.

Oprawa imprezy na bardzo wysokim poziomie. Mega oświetlenie i nagłośnienie. Odbiór był niesamowity. Gorąco polecam koncerty w Klubie Bolko w Świdnicy.

Uczestnicy konkursu dali popisowe występy i uważam że jury będzie miało trudny orzech do zgryzienia. Ja oczywiście z całego serca dopinguję naszym krajanom czyli wałbrzyskiej ekipie SILENTlive w składzie: Marcin Świeży, Marcin Klasik, Krzysztof Janowski, Piotr Kruk a w dniu wczorajszym za bębnami ponownie zasiadł Tomasz Kulpa.

Tegoroczną imprezę dodatkowo wzbogacają warsztaty fotografii koncertowej prowadzone przez Artura Rawicza.

Dziś kolejny dzień zmagań konkursowych tym razem w klimacie punk rocka i hard rocka. Kapele konkursowe: Rohele – Świdnica, Sufit – Mieroszów, Anty Klerykał – Sokołowsko. Hedlinerami są dzisiaj: Hańba – Kraków oraz Dezerter – Warszawa.

Serdecznie zapraszamy.

Poniżej fotorelacja z wczorajszego wieczoru.

Białe Drzewa

Crash The Night

SILENTlive

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.