Ultimate magazine theme for WordPress.

Urszula Dudziak wystartowała z własnym kanałem YouTube3 min read

0

Urszula Dudziak – czołowa postać współczesnej wokalistyki, tym razem zaprasza do jedynej w swoim rodzaju krainy 74 letniej debiutującej youtuberki – URSZULI DUDZIAK – w jej autorskim Vlogu na kanale YouTube.

Na swoim kanale YouTube Ula z niezwykłym czarem dzieli się z widzami swoimi doświadczeniami, opowiada o tym jak radzić sobie z porażkami i różnego rodzaju doświadczeniami. To prawdziwa bomba zaraźliwej dobrej energii, której może pozazdrościć jej nie jedna dwudziestolatka. Afirmacja życia, optymizm, dobry humor i dystans do świata i siebie samej to cechy charakterystyczne każdego spotkania z Ulą.

Na kanale są już dostępne pierwsze odcinki, kolejne co wtorek o godz. 19:00.

“Los sprawia nam cały czas niespodzianki. To nam uchyla skrawek raju by za chwilę rąbnąć obuchem w łeb. Raz jest grobowa cisza a za chwilę wszystko wokół nas gra, drga, śpiewa, płynie, koi nerwy i leczy. W Ameryce na pytanie “How are you?” czyli “Jak się masz”, obowiązkowo odpowiadamy: “I am fine” czyli “mam się dobrze”. U nas w Polsce odpowiedź jest na ogół pesymistyczna. Ja to zmieniam, bo wierzę i to się u mnie setki razy sprawdziło, że optymistyczne nastawienie do życia opłaca się stokrotnie. Dwa magiczne słowa WSZYSTKO GRA to pozytywne zaklęcie. Ile razy spotkałam w swoim życiu niespodziewane schody-przeszkody, nie zliczę, ale co robiłam? Szybko naprawiłam szkodę, albo się z nią pogodziłam i zaraz sobie powiedziałam: wszystko gra. Czy to była noga w gipsie czy pokaźna przegrana w gry hazardowe, czy przysłowiowe rozlane mleko, zawsze była, jest i będzie ta jedyna, najpraktyczniejsza, magiczna konkluzja zamknięta w dwóch słowach: wszystko gra. Mając otwarte serce, uszy, oczy na wszystko co się wokół nas dzieje i podchodząc do życia z uśmiechem i nastawieniem, że wszystko gra, wygrywamy na każdym kroku. A kto nie chce wygrywać? 

Ręka do góry!!! Ja dopiero zaczynam.”

URSZULA DUDZIAK

Jedna z najwybitniejszych współczesnych wokalistek, z talentem i dorobkiem wykraczającymi daleko poza  granice naszego kraju. Dzieliła scenę m.in. z Bobbym McFerrinem, Herbie Hancockiem i Stingiem. Zmusiła filipińską armię do tańca, a swoich wiernych fanów zadziwiła szczerością autobiografii „Wyśpiewam wam wszystko”. Na szczęście wciąż zachwyca nas nie tylko anegdotami, ale i swoim oryginalnym śpiewem. Urszula Dudziak jaką znamy i kochamy: jazzowy wulkan radości i energii. Niezwykła osobowość, z jeszcze bardziej niezwykłą historią, niecodzienną skalą głosu, swobodą oraz oryginalną techniką wokalną, które pozwoliły Jej zyskać opinię artystki niezwykle oryginalnej i kreatywnej. Każde spotkanie z Artystką to spotkanie z pełnymi humoru, dystansu do świata i siebie samej historiami, spotkanie z muzyką, która zawojowała świat i wreszcie spotkanie z samą Urszulą Dudziak, która podbiła serca widzów swoimi brawurowymi występami wraz z jej 16 osobowym zespołem w programie „Bitwa na Głosy”. Artystka oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami o legendach światowego jazzu, muzyce oraz niezrównaną energią która obdarza zgromadzoną publiczność.

Więcej na:
Urszula Dudziak @YouTube
Urszula Dudziak @ Facebook
Urszula Dudziak @ Instagram