Ultimate magazine theme for WordPress.

Wiemy kto zawalczy o zwycięstwo na „KopalniaKu” – Wałbrzych1 min read

0

Kto porwie publiczność, jurorów i zwycięży? Cierpliwości… Zapraszamy 20 i 21 października na Ogólnopolską Giełdę Kabaretową „KopalniaK”

20 października 2017 roku w konkursie na najlepszy kabaret i stand`upera XIX Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej „KopalniaK” wystąpią:

  1. Kabaret Trzecia Strona Medalu
  2. Kabaret Czołówka Piekła
  3. Mieszko Minkiewicz
  4. Paulina Potocka
  5. Magda Kubicka
  6. Kabaret I tyle

Oceni ich: Piotr Plewa, Grzegorz Halama i Karina Kąsek. Publiczność też będzie mogła głosować na swojego faworyta. 20 października wystąpi również Grzegorz Halama w programie “Długo i szczęśliwie, czyli intymne życie grubasa”.

Ogłoszenie wyników oraz programy zwycięzców 21 października. Gali tegorocznego KopalniaKa towarzyszyć będzie Piotr Bałtroczyk w programie “Mężczyzna z kijowym peselem”.

XIX Ogólnopolska Giełda Kabaretowa „KopalniaK” – 20, 21 października od godz. 18.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni.

Bilety w cenie 20/30 zł (20 października) i 40/50 zł (21 października) do nabycia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury (ul. Wysockiego 29 na terenie Starej Kopalni i ul. Broniewskiego 65a na Piaskowej Górze) oraz na eBilet.pl