RELACJA: Maciej Maleńczuk kocnert w A`propos

Macieja Maleńczuka nie trzeba chyba nikomu przedstawiać- jest nie tylko kontrowersyjną, ale równie oryginalną i kolorową postacią na polskiej scenie muzycznej.

Sobotni koncert  przeznaczony był zdecydowanie dla koneserów, dla osób które naprawdę docenią twórczość tego charyzmatycznego artysty i nie mają tendencji do obrażania się, gdy usłyszą szczere wypowiedzi.

Czytałem jakiś czas temu, że Maciej jest wulgarny, ale ja uważam to za szczerość uzewnętrznioną w postaci rozmowy z fanami. Ta szczerość przejawia się „normalnością” wypowiedzi- łącznie z kolokwializmami  Wielu z nas, a może nawet większości zdarza się wplatać w wypowiedź potocyzmy i wulgaryzmy, więc dlaczego mamy od razu kogoś piętnować?

Na to wydarzenie bilety wyprzedały się już tydzień przed koncertem, z czego czerpałem radość, bo bardzo cenię muzykę Maleńczuka. Tym razem miałem zaszczyt uczestniczyć w projekcie „Pan Maleńczuk”, który odbył się w wałbrzyskim klubie Apropo’s. Klub okazał się idealnym miejscem na ten konkretny koncert.

Maciej zaprezentował swoje najlepsze kawałki, które przeplatał swoją znakomitą konferansjerką i opowieściami z życia wziętymi. Całość była bardzo przyjemna dla ucha i wartościowa dla ducha 😉

Relacja i zdjęcia: Krzysztof Trefon

maciej-malenczuk-apropos-3406 maciej-malenczuk-apropos-3444 maciej-malenczuk-apropos-3457 maciej-malenczuk-apropos-3473 maciej-malenczuk-apropos-3503 maciej-malenczuk-apropos-3507 maciej-malenczuk-apropos-3518 maciej-malenczuk-apropos-3529 maciej-malenczuk-apropos-3544 maciej-malenczuk-apropos-3569 maciej-malenczuk-apropos-3604 maciej-malenczuk-apropos-3637 maciej-malenczuk-apropos-3642 maciej-malenczuk-apropos-3682 maciej-malenczuk-apropos-3691 maciej-malenczuk-apropos-3703 maciej-malenczuk-apropos-3717 maciej-malenczuk-apropos-3727 maciej-malenczuk-apropos-3756 maciej-malenczuk-apropos-3769

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.