Dołącz do nas!

Otwieramy rekrutację dla wszystkich chętnych, którzy chcą się sprawdzić w dziennikarstwie kulturalnym. Poszukujemy redaktorów do działów muzyki, literatury i filmu oraz publicystów i fotografów.

🧡 MUZYKA: Każdy gatunek się liczy, lecz w trybie pilnym poszukujemy redaktorów do hip-hopu i rapu, rocka oraz metalu. Będzie można pisać także newsy na podstawie wiadomości prasowych.
🧡 PUBLICYSTYKA: Recenzje, wywiady, relacje i nie tylko. Mile widziane teksty publicystyczne i w tym podobne.
🧡 FOTOGRAFIA: Wystarczy mieć dobry aparat fotograficzny, aby robić zdjęcia w trakcie koncertów, wydarzeń artystycznych, spotkań i w tym podobne. Rzecz jasna, gwarantujemy akredytacje. (+ prasowe także)

🟠 DOŁĄCZ DO NAS!
1. Napisz do nas wiadomość e-mailową na adres: redakcja@wybieramkulture.pl z tytułem „REKRUTACJA”
2. Napisz, proszę, kilka słów o sobie (UWAGA: Przyjmujemy osoby 18+!)
3. Nie zapomnij dodać do treści wiadomości interesujące Ciebie działy – możesz wybrać jeden lub kilka, wszystko zależy od Twoich sił i czasu
4. Oczywiście, możesz coś zaproponować od siebie!
5. W załączniku dodaj dokument z Worda, notatnika, może być nawet link z Drive – w dokumencie umieść przykład TWOJEGO artykułu z dowolnego działu. To może być news, recenzja (wydawnictwo typu EP-ka to 300+ słów, zaś pełny album i inne – 500+ słów), artykuł publicystyczny (najlepiej 400+ słów)…

Przypomnijmy: gwarantujemy Wam akredytacje fotograficzne i prasowe, wysłane do Was książki w ramach recenzji, a nawet płyty muzyczne i nie tylko. Rozwijamy się, a więc z czasem będzie coraz więcej i więcej. Potrzebujemy tylko Was!
@universalmusicpolska
@magicrecordspoland
@fonobo_label
@agora_muzyka
@sonymusicpoland
@czwartastronakryminalu
@wydawnictwomuza
@wydawnictwoczarne
@wydawnictwo_novaeres
@wydawnictwosqn
@wydawnictwo_dragon
@wydawnictwo_zielona_sowa
@wydawnictwoczarnaowca

Istnieje możliwość zaliczenia praktyk i podpisania umowy wolontariackiej.

Napisz do nas: redakcja@wybieramkulture.pl