Mela Koteluk

Po zapowiedzi Piotra Stelmacha i przeprowadzeniu przez niego krótkiego wywiadu z Melą, a przede wszystkim po przesłuchaniu utworu, w którym gościnnie zaśpiewała, w zniecierpliwieniu i ekscytacji oczekiwałem na wieczorny koncert.

Jestem wielkim fanem głosu Meli, śledzę jej karierę artystyczną od dawna, posiadam obydwie płyty, które wydała. Miałem zaszczyt już raz fotografować ją na koncercie, dlatego z wielką przyjemnością udałem się na kolejny- tym razem w Polanicy-Zdroju.

Czytaj więcej: Mela Koteluk – Festiwal Marii Czubaszek – duże zdjęcia! .

U Meli piękne jest to, że po prostu śpiewa, nie siłując się  z muzyką, nie używa ozdobników i nie ma skomplikowanych wokaliz.

Jest autorką lub współautorką znakomitych tekstów, które wykonuje na swoich płytach. Jej dziewczęcość, delikatność i skromność wyróżnia ją spośród wielu artystek na polskim rynku muzycznym.

Mela właśnie zagościła u Daniela Blooma w utworze „Ktarakta” do którego napisała tekst:

Czytaj więcej: Daniel Bloom powraca. W pierwszym singlu z Melą Koteluk!

Jestem pewien, że jeszcze nie raz usłyszę tę Artystkę na żywo, a przy tym również sfotografuję ochoczo;)

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z koncertu.

mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-8934 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-8942 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-8951 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-8961 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9010 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9013 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9020 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9024 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9030 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9053 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9064 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9082 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9087 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9123 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9141 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9147 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9185 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9201 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9251 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9255 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9272 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9307 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9313 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9321 mela-koteluk-krzysztof-trefon-wybieramkulture-9323

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.