Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Albo Inaczej – zapis wyjątkowego koncertu w Teatrze Muzycznym Roma

Albo Inaczej 2 to wyjątkowy projekt, w którym spotykają się wokaliści, którzy wraz z zespołem pod kierownictwem Mariusza Obijalskiego reinterpretują klasyki polskiego hip-hopu. Latem koncertowy skład wystąpił m.in. na festiwalach Co Jest Grane 24, Olsztyn Green Festival i Warsaw Challenge. Kulminacją był koncert w warszawskim Teatrze Roma.

Obok siebie legendy polskiej estrady – Krystyna Prońko, Andrzej Dąbrowski, najpopularniejsi współcześni wokaliści – m.in. Justyna Święs, Rosalie., Piotr Zioła, Ralph Kaminski i ci, którzy budowali rapową scenę niemalże od początku – Grammatik i Flexxip. To cześć składu koncertu, który odbył się 2 listopada w wypełnionym po brzegi Teatrze Muzycznym Roma. To niezapomniane spotkanie zostało uwiecznione w kooperacji z Best Regards_prdctn i SoMore.pl przez nasze kamery i dziś możemy się pochwalić jego bardzo obszernymi fragmentami wzbogaconymi o liczne smaczki z backstagu.

Albo Inaczej 2 – koncert w Teatrze Muzycznym Roma – 2.11.2018:

Albumy Albo Inaczej można kupić tutaj: https://kulturalnysklep.pl/wyszukaj/albo-inaczej

Albo Inaczej:
W 2015 w pionierski sposób połączyli odległe pokolenia polskiej muzyki. Na jednym krążku, a później na jednej scenie spotkali się m.in. Krystyna Prońko, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Pezet czy Eldo. Legendy krajowej estrady wyśpiewały kultowe hip-hopowe utwory z przełomu wieków. Teraz projekt Albo Inaczej doczekał się kontynuacji! Album „Albo Inaczej 2” ukazał się w maju. Na płycie usłyszymy Fismolla, Monikę Borzym, Natalie Nykiel, Justynę Święs, Rosalie., Darie Zawiałow, Igora (Bass Astral & Igo), Piotra Ziołę, Krzysztofa Zalewskiego, Mroza i Ralpha Kaminskiego! Podobnie jak przy pierwszej płycie artyści zaśpiewali teksty zaczerpnięte z klasyki polskiego hip hopu do muzyki skomponowanej przez Mariusza Obijalskiego specjalnie na tę okazję!

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: