Anna Of The North zapowiada drugi krążek

Anna Of The North zapowiedziała premierę długo oczekiwanego krążka „Dream Girl”. Album trafi do sprzedaży 25 października nakładem Play It Again Sam. 

Nowy materiał otwiera drugi rozdział w karierze muzycznej artystki, który został zapoczątkowany ukazaniem się w lutym singla „Leaning On Myself” i dwóch kolejnych „Used To Be” oraz „Thank Me Later”. Te kompozycje nadały ton temu, co nadchodzi. 

Anna of the North  – Dream Girl Album Trailer (Official Video)

Na nowej płycie trudno nie zakochać się w niezwykle otwartym podejściu Anny do życia. Tym razem jest to przepełniona pewnością siebie, mająca wpływ na procesy decyzyjne artystka. Anna zastanawia się, co oznacza bycie kobietą w dzisiejszych czasach? Nie trzeba się określać poprzez romantyczne relacje, ostatecznie najważniejszą rzeczą jest zadowolenie z bycia niezależną.

Po ukazaniu się debiutu artystka spędziła dużo czasu w trasie grając koncerty na całym świecie. Nawiązała współpracę z takimi muzykami jak Tylor, the Creator (Anna użyczyła głosu w dwóch utworach, które znalazły się na albumie „Flower Boy”), Rejjie Snow czy HONNE. Singiel „Lovers”  jest częścią ścieżki dźwiękowej do filmu „To All The Boy I’ve Loved Before”, który można obejrzeć na Netflixie. Utwór, po pięciu miesiącach, nadal utrzymuje się na TOP 100 Chart na platformach streamingowych w 171 krajach.

Oto tracklista „Dream Girl”:

1. Dream Girl

2. Leaning On Myself

3. Time To Get Over It

4. My Love

5. Lonely Life

6. Interlude

7. Thank Me Later

8. Used To Be

9. What We Do

10. Playing Games

11. When R U Coming Home

12. Reasons feat. Charlie Skien

13. If U Wanna

Słuchaj utworu „Dream Girl”

Leave A Reply

Your email address will not be published.