Anuel AA wydał singiel z Enrique Iglesiasem. Posłuchaj „Futbol y Rumba”!

Anuel zyskał status gwiazdy światowego formatu od momentu kiedy zaczynał swoją karierę w 2011 roku. W tym czasie artysta zgromadził miliardy odtworzeń i wyświetleń, pobijał wszelkie rekordy na YouTube i zgarnął liczne platynowe certyfikacje. W 2019 roku został nazwany „Nowym Artystą Roku” przez magazyn Billboard Latin. To obecnie ścisły top najpopularniejszych latynoamerykańskich artystów, czego dowodzi między innymi singiel „Me Gusta”, nagrany z samą Shakirą! Teraz Anuel prezentuje singiel z kolejną gwiazdą, której nazwisko zna każdy fan muzyki latino – Enrique Iglesiasem!

„Futbol y Rumba” to utwór w stylu reggaetón sławiący dwie pasje Anuela i Enrique – piłkę nożną oraz dobrą imprezę! „Szampan, piłka i impreza, która się nie kończy! Mamy tylko jedno życie, więc tańczmy i dobrze się bawmy” – śpiewają w numerze Anuel i Enrique. Piosenka promuje najnowszy album Anuela AA „Emmanuel”, który ma dzisiaj swoją premierę. Na swoją płytę Anuel zaprosił wiodących artystów latynoamerykańskich – J Balvina, Ozunę i Farruko, a także muzyków innych gatunków – perkusistę Blink-182 Travisa Barkera oraz Lil Wayne’a!

Od czasu wydania singla „KEII”, który zajął 1. miejsce na listach Billboard’s Latin Airplay oraz Latin Rhythm, Anuel nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Teledysk do „KEII” zgromadził 147 milionów wyświetleń. Singiel wyszedł tuż przed premierą kawałka „Me Gusta”, czyli współpracy Anuela z Shakirą. Ten numer szybko zyskał popularność na całym świecie i zajął miejsce w Top 10 Hot Latin Songs w Stanach Zjednoczonych. Teledysk do utworu ma 85 milionów wyświetleń na platformie YouTube. W tym roku Anuel został nominowany w 11 kategoriach do Billboard Latin Music Awards, między innymi za piosenkę „Otro Trago”, czy „Baila Baila Baila”.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny