Bieguny przez U – premiera singla i debiutanckiej płyty Michała Anioła

Debiutancki album Michała Anioła już dostępny!

W piątek 19 lutego na dobre przeniesiemy się do świata Michała Anioła za sprawą dwóch związanych z nim premier: długo wyczekiwanego debiutanckiego krążka U oraz promującego go singla Bieguny, na którym gościnnie udzielił się również Prometh.

Artystów wcześniej można było usłyszeć razem przy okazji projektu Jesieniarze zrealizowanego we współpracy z m.in. CatchUp’em czy Semor’em. Tym razem jednak swoimi wokalami i nietuzinkową, elektroniczną produkcją zabiorą nas do miejsca, gdzie noc zapada wcześniej.

Sam debiut Michała składa się z 10 utworów zamkniętych w niewielkim, plastikowym pudełku zaprojektowanym przez utalentowanego Wojciecha Pietrykę. W środku (poza krążkiem oczywiście!) czeka starannie dobrane zestawienie fotografii wykonanych przez Konrada Tułaka, twórcę pięknych klipów do Blisko czy Mów Mi. Więcej informacji o albumie znajdziecie na stronie (klik!).
Posłuchaj poprzedniego singla Michała:

Premiery utworów nie są jedynymi wydarzeniami, których warto wypatrywać, ponieważ chwilę po nich na Facebooku Michała Anioła odbędzie się transmisja koncertu na żywo z miejsca, jakiego nikt się nie spodziewa. Ten debiutant jeszcze nie raz Was zaskoczy!

Źródło: Sony Music Poland

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.