Billie Eilish z oficjalnym klipem do „all the good girls go to hell”

Billie Eilish wzywa do działania na rzecz naszej planety i prezentuje oficjalny teledysk do najnowszego singla – „all the good girls go to hell”.

Za reżyserię odpowiada Rich Lee, a zdjęcia powstały w Los Angeles. Klip ukazał się tuż przed szczytem klimatycznym w Nowym Jorku i nadchodzącym światowym strajkiem klimatycznym, do którego nawołuje nastoletnia aktywistka Greta Thunberg.

W oświadczeniu skierowanym do fanów za pośrednictwem Instagrama Billie napisała:

Obecnie na całym świecie są miliony ludzi, którzy błagają światowych przywódców, by zwrócili uwagę na ten problem. Nasza planeta nagrzewa się w bezprecedensowym stopniu, lodowce topnieją, poziom oceanów wzrasta, zwierzęta są zatruwane, a lasy się palą. 

Billie Eilish

Pełna treść oświadczenia dostępna na Instagram Stories artystki.

Zobacz oficjalny klip do „all the good girls go to hell”:

Billie Eilish już wkrótce wystąpi jako muzyczny gość słynnego programu „Saturday Night Live”. Odcinek z jej udziałem zostanie wyemitowany 28 września.

W sierpniu Billie Eilish po raz pierwszy w karierze trafiła na szczyt zestawienia Billboard Hot 100 – z singlem „bad guy”. Eilish jest pierwszym artystą urodzonym w XXI wieku, który trafił na #1 listy. Billie jest także trzecią w 31-letniej historii gwiazdą, która zamieściła kilka utworów na #1 Billboard Alternative Songs (obok Alanis Morissette i Sinead O’Connor).

Debiutancki album wokalistki, „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”, ukazał się 29 marca i zadebiutował na szczycie Billboard 200. Krążek jest obecnie najchętniej kupowaną płytą tego roku w USA.

Niedawno Billie Eilish trafiła na okładki „Rolling Stone”, „V Magazine”. Artystka może pochwalić się 17 miliardami streamów na całym świecie.

„WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” – lista utworów:
1. !!!!!!!
2. bad guy
3. xanny
4. you should see me in a crown
5. all the good girls go to hell
6. wish you were gay
7. when the party’s over
8. 8
9. my strange addiction
10. bury a friend
11. ilomilo
12. listen before i go
13. i love you
14. goodbye

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.