Blanche prezentuje drugi zwiastun swojego debiutanckiego krążka

Fences” niesie ze sobą dość tandetne, ale ważne przesłanie – zburz swój mur, otwórz się na innych, zaakceptuj i uszanuj różnice, spróbuj myśleć sercem. Żyjemy w świecie, w którym lęk przed innym, nieznanym narasta. Czasami trudno uwierzyć, że możemy temu się przeciwstawić, ale staram się przekonać siebie, że to nie jest przegrana sprawa. Słuchając tego utworu, mam nadzieję, iż ujrzysz osobę robiącą krok do przodu. Poprzez obrazowe teksty zapraszam ludzi do odbycia tej podróży w głowie” – mówi Blanche.  

„Spotkania, sesje nagraniowe, utwory napędzane podróżami na odcinku Bruksela – Londyn” – tak Blanche podsumowuje okres od wydania singla „City Lights” w 2017 r. do momentu powstawania jej pierwszego krążka długogrającego. „Empire” będzie mieć swoją premierę 29 maja. Materiał na płytę został zarejestrowany w Brukseli i Londynie. Został współwyprodukowany przez Richa Coopera (Banks, Mystery Jets, Lucy Rose) oraz  François Gustin (Girls In Hawaii). „Empire” przywołuje na myśl konstrukcję wewnętrznego imperium. Zimnego, nieskazitelnego i pozbawionego emocji. Miłość to gorączka, przed którą trzeba uciekać” – mówi Blanche.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107